Comix 3.6.1 - en to hu translation catalogue (291 entries)

en: About
hu: Névjegy

en: Accessed
hu: Utolsó elérés

en: Add archives recursively
hu: Arhívumok rekurzív hozzáadása

en: Add archives to library.
hu: Arhívumok hozzáadása a gyűjteményhez.

en: Added:
hu: Hozzáadva:

en: Adding library entries
hu: Gyűjjtemény bejegyzések hozzáadása

en: Adjust colour
hu: Színek beállítása

en: Adjust the lens magnification factor.
hu: A lencse nagyítási szorzója.

en: All archives
hu: Minden archívum

en: All files
hu: Minden fájl

en: All images
hu: Minden kép

en: Also scale images to a size that is larger than their original size in fit-to-screen mode, fit width mode and fit height mode.
hu: A képernyőmérethez, a szélességhez és magassághoz igazításos módban kinyújtja (arányosítja) a képet, még ha az nagyobb is, mint az eredeti méret.

en: Also use stored thumbnails for images in archives in a similiar way. Due to restrictions in the freedesktop.org standard, these thumbnails will be stored in ~/.comix and will only be used by Comix. If this preference is not set, Comix will create thumbnails on the fly every time an archive is opened.
hu: A képekhez készített bélyegképeket arhívumokban tárolja majd a program. A freedesktop.org féle szabvány megkötéseinek megfelelően ezen indexek a ~/.comix könyvtárban lesznek majd és csak a Comix fogja azokat használni. Abban az esetben, ha ez a beállítás nem aktív, akkor a Comix az indexeket az adott arhívum megnyitásakor fogja legenerálni minden egyes alkalommal.

en: Always go to the latest directory in the "Open" dialog
hu: A "Megnyitás" párbeszédablak kiválasztásakor mindig legutoljára használt könyvtár jelenjen meg.

en: Always go to this directory in the "Open" dialog:
hu: A "Megnyitás" párbeszédablak kiválasztásakor mindig a megadott könyvtár jelenjen meg.

en: Always hide the thumbnail scrollbar.
hu: A függőleges gördítősáv legyen mindig elrejtve.

en: Always use smart scrolling as if in double page mode
hu: Dupla lapos módban mindig legyen bekapcsolva az intelligens gördítés

en: Always view comments when opening a new file
hu: Megjegyzések megjelenítése mindig új fájl megnyitásakor

en: Apply filter on full path
hu: A szűrő alkamazása a teljes elérési útvonalon

en: Apply filters on full paths rather than filenames.
hu: A szűrők a teljes elérési útvonalra vonatkozzanak, ne a fájlnevekre.

en: Archive
hu: Archívum

en: Archives
hu: Archívumok

en: Automatically adjust contrast
hu: Kontraszt automatikus beállítása

en: Automatically adjust the contrast of the images so that the darkest pixel is completely black and the lightest pixel is completely white. This only works with images without an alpha channel.
hu: A kontraszt automatikusan úgy lesz beállítva, hogy a legsötétebb pixel teljesen fekete, a legvilágosabb pedig teljesen fehér legyen. Ez csak alfacsatorna nélküli képeknél használható.

en: Automatically go to the same directory as last time when opening the "Open" dialog.
hu: A "Megnyitás" párbeszédablak kiválasztásakor automatikusan mindig a legutoljára megnyitott könyvtár tartalma jelenjen meg.

en: Automatically go to this directory when opening the "Open" dialog.
hu: A "Megnyitás" párbeszédablak kiválasztásakor automatikusan mindig a kiválaszott könyvtár tartalma jelenjen meg.

en: Automatically hide scrollbars, menubar, toolbar, statusbar and thumbnails when in fullscreen mode.
hu: A gördítősávok, menüsor, eszköztár, státuszsor és a bélyegképek automatikusan rejtve legyenek teljes képernyős módban.

en: Automatically open the last viewed page when Comix is started.
hu: A Comix indításakor automatikusan a legutoljára megnyitott oldal jelenik meg.

en: Automatically open the next archive in the directory when scrolling past the last page of the current archive, and automatically open the previous archive in the directory when scrolling past the first page of the current archive.
hu: Automatikusan megnyitja a következő arhívumot, ha az aktuális utolsó lapját elhagyjuk, illetve az előzőt, ha az első kép elé lépünk.

en: Automatically restore these values the next time Comix is started.
hu: A Comix következő indításakor ezek a beállítások lesznek használva.

en: Automatically show any available comments when opening a new file.
hu: Új állomány megnyitásakor automatikusan jelenjen meg bármilyen rendelkezésre álló megjegyzés.

en: BMP image
hu: BMP kép

en: Background colour
hu: Háttérszín

en: Background colour:
hu: Háttérszín:

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Bilinear
hu: Bilineáris

en: Bookmarked
hu: Könyjelző

en: Brazilian Portuguese translation
hu: Brazíliai portugál fordítás

en: Brightness
hu: Fényerő

en: Bzip2 compressed tar archive
hu: tar archívum (bzip2-vel tömörített)

en: CCW lossless JPEG rotation...
hu: CCW veszteségmentes JPEG forgatás

en: CW lossless JPEG rotation...
hu: CW veszteségmentes JPEG forgatás

en: Cache pages for faster forward flipping
hu: Lapok gyorstárba tétele a gyorsabb előre lapozáshoz

en: Cache the next page in the archive/directory to increase the perceived speed. This is generally recommended unless you are running low on RAM.
hu: Az arhívum/könyvtár következő lapját/képét gyorsítótárazza a program a nagyobb sebesség elérése miatt. Ez egy ajánlott beállítás, kivéve ha kevés a rendelkezésre álló memória.

en: Catalan translation
hu: Katalán fordítás

en: Clean up
hu: Karbantartás

en: Clear bookmarks
hu: A könyvjelzők törlése

en: Clear recent files
hu: Legutóbbi fájlok listájának törlése

en: Close this window.
hu: Az aktuális ablak bezárása.

en: Comix is an image viewer specifically designed to handle comic books.
hu: A Comix egy képnézegető alkalmazás, melyet kimondottan a képregények megjelenítéséhez terveztek.

en: Comix is licensed under the GNU General Public License.
hu: A Comix a GNU General Public License (GNU Általános Nyilvános Licenc) alapján kerül terjesztésre.

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comment file
hu: Megjegyzés fűzése a fájlhoz

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Con_vert...
hu: K_onvertálás...

en: Confirm operation
hu: Művelet jóváhagyása

en: Contrast
hu: Kontraszt

en: Convert
hu: Konvertálás

en: Convert JPEG to greyscale...
hu: JPEG konvertálása szürkeárnyalatossá

en: Could not create
hu: Nem sikerült a létrehozás

en: Could not delete
hu: Nem törölhető

en: Could not find the unrar executable. Please install it if you wish to open RAR archives.
hu: Az unrar parancsfájl nem található. Kérem telepítse, ha meg szeretné nyitni a RAR arhívumokat.

en: Could not open
hu: Nem nyitható meg

en: Could not read
hu: Nem olvasható

en: Credits
hu: Közreműködők

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Delete image...
hu: Kép törlése...

en: Delete old archive/directory
hu: Régi arhívum/könyvtár törlése

en: Developer and Swedish translation
hu: Fejlesztő, svéd fordítás

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Display
hu: Képernyő

en: Display only one page in double page mode if the image is wide
hu: A kétlapos módban is csak egy képet jelenjen meg, ha az széles

en: Done!
hu: Kész!

en: Double page mode
hu: Kétlapos mód

en: Double page mode as default
hu: A kétlapos mód legyen az alapértelmezett

en: Dutch translation
hu: Holland fordítás

en: E_xtract image...
hu: Kép ki_csomagolása...

en: Edit bookmarks
hu: Könyvjelzők szerkesztése

en: Enter double page mode automatically when Comix is started.
hu: A Comix kétlapos módban induljon.

en: Enter fit height mode automatically when Comix is started.
hu: A Comix magassághoz igazított módban induljon.

en: Enter fit width mode automatically when Comix is started.
hu: A Comix szélességhez igazított módban induljon.

en: Enter fit-to-screen mode automatically when Comix is started.
hu: A Comix képernyőmérethez igazított módban induljon.

en: Enter fullscreen mode automatically when Comix is started.
hu: A Comix teljes képernyős módban induljon.

en: Enter manual zoom mode automatically when Comix is started.
hu: A Comix kézi nagyítási módban induljon.

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Extract page
hu: Kép kicsomagolása

en: Extrema
hu: Szélsőérték

en: File o_perations
hu: Fá_jlműveletek

en: File type
hu: Fájltípus

en: Filetype of
hu: Fájltípus

en: Filter out archives with regular expressions.
hu: Arhívumok kiszűrése reguláris kifejezésekkel.

en: First page
hu: Első oldal

en: Fit _height
hu: Ho_sszúsághoz igazítás

en: Fit _height mode
hu: Ma_gassághoz igazítás

en: Fit _width
hu: S_zélességhez igazítás

en: Fit _width mode
hu: Széle_sséghez igazítás

en: Fit height mode
hu: Magassághoz

en: Fit height mode as default
hu: A magassághoz igazított mód legyen az alapértelmezett

en: Fit width mode
hu: Szélességhez

en: Fit width mode as default
hu: A szélességhez igazított mód legyen az alapértelmezett

en: Fit-to-_screen mode
hu: Ké_pernyőmérethez igazítás

en: Fit-to-screen mode
hu: Képernyőhöz

en: Fit-to-screen mode as default
hu: A képernyőmérethez igazított mód legyen az alapértelmezett

en: Fli_p horizontally
hu: Tükrözés _vízszintesen

en: Flip _vertically
hu: Tükrözés _függőlegesen

en: Flip page when scrolling off the top or bottom of page
hu: Lapozás a lap alján vagy tetején történő kigördítéskor

en: Flip pages when scrolling "off the page" with the scroll wheel, even when not in fit-to-screen mode. It takes three "steps" with the scroll wheel to trigger this behaviour.
hu: Lapozás történjen, ha az egérgörgő kerék "kigördítné" a lapot, még akkor is, ha nem a képernyőmérethez igazításos mód az aktív. Három "gördítés" szükséges a váltáshoz.

en: French translation
hu: Francia fordítás

en: Fullscreen as default
hu: Teljes képernyős megjelenítés legyen az alapértelmezett

en: GIF image
hu: GIF kép

en: German translation and Nautilus thumbnailer
hu: Német fordítás, Nautilus bélyegkép modul

en: Go to page
hu: Ugrás a megadott oldalra

en: Go to page...
hu: Ugrás a megadott oldalra...

en: Go to the next archive in directory after last page
hu: Az utolsó lap megjelenítése után a következő arhívum kerüljön megnyitásra

en: Greek translation
hu: Görög fordítás

en: Gzip compressed tar archive
hu: tar archívum (gzip-pel tömörített)

en: H_ide all
hu: M_inden elrejtve

en: Hide cursor in fullscreen mode
hu: A kurzor elrejtése teljes képernyős módban

en: Hide menubar, scrollbars etc. in fullscreen mode
hu: Menüsor, gördítősávok, stb. elrejtése teljes képernyős módban

en: Hide the cursor when in fullscreen mode.
hu: Az egérmutató elrejtése teljes képernyős módban.

en: Hide thumbnail scrollbar
hu: Bélyegképek gördítősávjának az elrejtése

en: Horizontal lossless JPEG flip...
hu: Veszteségmentes JPEG tükrözés vízszintesen...

en: Hyper (slowest, best quality)
hu: Hyper (leglassabb, legjobb minőségű)

en: ICO image
hu: ICO kép

en: Icons and text
hu: Szöveg és ikonok

en: Icons only
hu: Csak ikonok

en: Image
hu: Kép

en: Image 1
hu: Kép 1

en: Image 2
hu: Kép 2

en: In library
hu: Gyűjteményben van

en: It reads ZIP, RAR and tar archives (also gzip or bzip2 compressed)
hu: Az alkalmazás meg tudja nyitni a ZIP, RAR és tar arhívumban lévő képeket

en: Italian translation
hu: Olasz fordítás

en: JPEG image
hu: JPEG kép

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Lens
hu: Lencse

en: Lens size (px):
hu: Lencse mérete (pixelben):

en: Library
hu: Gyűjtemény

en: Library thumbnail sizes (px):
hu: A gyűjtemény bélyegkép mérete (pixelben):

en: Location
hu: Hely

en: Location:
hu: Hely:

en: Magnification factor:
hu: Nagyítási tényező:

en: Magnifying _lens
hu: N_agyító

en: Magnifying lens
hu: Nagyítólencse

en: Manage thumbnails
hu: Bélyegképek kezelése

en: Manga mode
hu: Manga mód

en: Manual _Zoom
hu: _Kézi nagyítás

en: Manual zoom mode
hu: Kézi nagyítás

en: Manual zoom mode as default
hu: A kézi nagyítási mód legyen az alapértelmezett

en: Mean
hu: Középérték

en: Median
hu: Medián

en: Mode
hu: Mód

en: Modified
hu: Módosítva

en: Move the horizontal scrollbar instead of the vertical when using the scroll wheel at the top or the bottom of the page. The direction will be determined by whether you use manga mode or not.
hu: Az egérgörgő kerék lap alján/tetején történő tekerése a vízszintes gördítősávot mozgassa a függőleges helyett. Az irányt a manga mód bekapcsolása/kikapcsolása szabja meg.

en: Nearest (quickest, worst quality)
hu: Nearest (leggyorsabb, legrosszabb minőség)

en: Next page
hu: Következő oldal

en: No
hu: Nem

en: No images in "%s"
hu: Nincsenek képek:  "%s"

en: Only display a single image in double page mode if the image consists of two pages. An image is assumed to consist of two pages if its width is greater than its height.
hu: A kétlapos megjelenítési módban ha egy kép két lapból áll, akkor egyként jeleníti meg a program. Akkor beszélünk két lapból álló képről, ha a szélességük nagyobb a magasságuknál.

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open _library...
hu: _Gyűjtemény megnyitása...

en: Open last viewed file on start
hu: Az utoljára megtekintett kép legyen megnyitva a program indításakor

en: Open selected archive.
hu: A kijelölt archívum megnyitása.

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: PNG image
hu: PNG kép

en: Page
hu: Oldal

en: Page size
hu: a lapméretnek

en: Perform lossless JPEG operation on %s?
hu: Veszteségmentes JPEG műveletek végrehajtása: %s?

en: Permanently convert %s to greyscale?
hu: Végleges szürkeárnyalatossá konvertálás: %s?

en: Permanently remove %s?
hu: Végleges eltávolítás: %s?

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Pixel count
hu: Pixelek száma

en: Pixel sum
hu: Pixelek összesen

en: Please check your permissions.
hu: Ellenőrizze a jogosultságait

en: Polish translation
hu: Lengyel fordítás

en: Pr_eferences
hu: B_eállítások

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Proper_ties
hu: _Tulajdonságok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Quantity:
hu: Darabszám:

en: RAR archive
hu: RAR archívum

en: Read and write thumbnails in the ~/.thumbnails directory as proposed by the freedesktop.org standard. With this preference set, Comix will use the thumbnails already stored there to speed up thumbnail loading. If there are no thumbnails, Comix will create them and save them there. This is a standard that many applications conform to, thumbnails created by other applications can be used by Comix and vice versa. If this preference is not set, Comix will create thumbnails on the fly every time a directory is opened.
hu: A bélyegképeket a freedesktop.org szabvány szerint a ~/.thumbnails könyvtárban kezeli (írja/olvassa) a program. Ha aktív ez a beállítás, akkor a Comix a már ott eltárolt bélyegképeket használja a gyorsabb indexkép betöltéshez. Amennyiben a könyvtár üres, akkor a Comix ott fogja létrehozza és elmenteni az indexképeket. Ezt a szabványos módszert sok alkalmazás használja és ezek képesek az egymás által létrehozott bélyegképeket használni. Abban az esetben, ha ez a beállítás nem aktív, akkor a Comix az indexeket az adott könyvtár megnyitásakor fogja legenerálni minden egyes alkalommal.

en: Remove all stored thumbnails:
hu: Az összes eltárolt bélyegkép törlése:

en: Remove orphaned or outdated library entries.
hu: Árva (már nem megtalálható) vagy elavult könyvtárbejegyzések eltávolítása.

en: Remove orphaned thumbnails:
hu: Árva (már nem megtalálható) bélyegképek eltávolítása:

en: Remove selected archive from library.
hu: A kiválasztott arhívum törlése a gyűjteményből.

en: Removed:
hu: Eltávolítva:

en: Removing library entries
hu: Gyűjtemény bejegyzések eltávolítása

en: Removing thumbnails
hu: Bélyegképek eltávolítása

en: Rotat_e 90 degrees CCW
hu: A kép _elforgatása -90 fokkal

en: Rotate 180 de_grees
hu: A kép e_lforgatása 180 fokkal

en: S_crollbars
hu: Gö_rdítősávok

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Save the position and the size of the window for the next time you start Comix.
hu: A Comix következő indításához jegyezze meg az ablak méretét és a helyzetét.

en: Save values for future sessions
hu: Az értékek elmentése a további munkafolyamatokhoz

en: Save window position and size for future sessions
hu: Az ablakpozíciók és méretek mentése a további munkafolyamatokhoz

en: Scale the images independently when in double page mode and fit-to-screen mode. The smaller of the two images will scale up to fill any extra space that is given.
hu: Dupla lapos és képernyőmérethez igazításos módban a képeket a program önállóan úgy méretezi, hogy a kisebbik képet kinyújtja annyira, hogy a rendelkezésre álló üres helyet kitöltse.

en: Scaling
hu: Méretezés

en: Scaling quality
hu: Méretezés minősége

en: Scroll
hu: Gördítés

en: Scroll wheel scrolls horizontally at top and bottom of page
hu: Az egérgörgő kerék vízszintesen mozgassa a képet a lap alsó, felső részén

en: Select folder
hu: Könyvtár kiválasztása

en: Set the image scaling method. The best choice is often "Tiles", it is quite quick and produces almost as good results as "Bilinear" or "Hyper".
hu: A kép méretezési módjának beállítása. Legtöbbször a "Tiles" mód a legjobb választás. Gyors és majdnem a  "Bilinear" vagy a  "Hyper" módhoz hasonló a végeredmény.

en: Set the lens width and height in pixels. A larger lens will use more CPU resources than a small one.
hu: A lencse szélességének és magasságának megadása pixelben. A nagyobb méretű lencse több CPU erőforrást használ fel.

en: Set the maximum update frequency for the magnification lens in milliseconds. Setting the value too low can cause the lens to lag behind when moving the mouse quickly. Setting the value too high can cause the lens to appear choppy.
hu: A nagyítólencse legnagyobb frissítési frekvenciájának beállítása ezredmásodpercben megadva. Amennyiben túl kicsi az érték, akkor a lencse megjelenített képe gyors egérmozgáskor késhet, akadozhat. Túl magas érték esetén pedig fodrozódó hatás lehetséges.

en: Sharpness
hu: Élesség

en: Show page numbers on thumbnails
hu: A lapszámok legyenek rajta a bélyegképen

en: Show the page number in the upper left corner of each thumbnail.
hu: Az oldalszámok a bélyegképek bal felső részénél lesznek majd láthatók.

en: Simplified Chinese translation
hu: Egyszerűsített kínai fordítás

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Slideshow delay:
hu: Diavetítés késletetési ideje:

en: Some images might be trimmed a bit during the operation.
hu: A művelet végrehajtásakor néhány kép szegélye egy kicsit csonkulhat.

en: Space key scrolls
hu: A szóköz billentyű gördítése

en: Space key uses smart scrolling
hu: A szóköz billentyű intelligens gördítést végez

en: Spanish translation
hu: Spanyol fordítás

en: St_atusbar
hu: Álla_potsor

en: Standard deviation
hu: Standard szórás

en: Store a list of the 10 last opened files that can be accessed through the menus.
hu: Az utolsó 10 megnyitott állomány listája elérhető lesz a Fájl menüben.

en: Store recently opened files
hu: A legutóbb használt fájlok tárolása

en: Stretch small images
hu: Kisméretű képek kinyújtása

en: TIFF image
hu: TIFF kép

en: Tar archive
hu: Tar archívum

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Th_umbnails
hu: _Bélyegképek

en: The space key uses smart scrolling as if in double page mode even when in single page mode. This can be useful for comics with two scanned pages in each image. The pages are assumed to be of equal size
hu: A szóköz billentyű intelligens gördítést használ majd, mint a dupla lapos módban, még akkor is, ha az egylapos mód az aktív. Ez a beállítás akkor hasznos, ha a egy képen két szkennelt képregény lap van. A lapokat a program egyenlő méretűnek feltételezi.

en: Thumbnail sizes (px):
hu: Bélyegképek mérete (pixelben)

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Title
hu: Cím

en: Toolbar button labels:
hu: Eszköztár gombok címkéi:

en: Total size:
hu: Teljes méret:

en: Traditional Chinese translation
hu: Hagyományos kínai fordítás

en: Treat files with the following extensions as comment files. Extensions should be separated by whitespaces. They are not case sensitive.
hu: A megadott kiterjesztéseket a program megjegyzés fájlként kezeli. Egymástól szóközzel kell elválasztani őket. Az értelmezés nem kis-, nagybetű érzékeny.

en: Treat files with the following extensions as comments:
hu: A megadott kiterjesztések megjegyzést tartalmazó állományok:

en: Update interval (milliseconds):
hu: Frissítési időköz (ezredmásodpercben):

en: Use smart scaling in double page mode
hu: Intelligens méretezés használata kétlapos megjelenítési módban

en: Use smart scrolling with the space key. Pressing the space key normally scrolls straight down one window height unless at the bottom of the page where it flips pages instead. When this option is set Comix automatically tries to follow the reading flow of the comic book. When pressing the space key it will not only scroll down but will also scroll horizontally to the edge of the page (left or right depending on whether you use manga mode). In double page mode it will go to the edge of the first page if it is in view, otherwise it will go to the edge of the second page. Also, in double page mode with this option, Comix will not flip pages unless at the bottom of the second page. At the bottom of the first page it will instead go to the top of the second page.
hu: A szóköz billentyű intelligens gördítést végez majd. A billentyű lenyomása alapesetben egy ablakméretnyit gördít lefelé, kivéve a lap alján, ahol is a következő oldalra lapoz. Ezt a beállítást kijelölve a Comix automatikusan megpróbálja a képregény olvasási irányát követni. A billentyűt lenyomva nemcsak lefelé gördíti a képet, de vízszintesen is az oldal széle felé (balra, vagy jobbra attól függően be van-e kapcsolva a manga mód). Dupla lapos módban - ha ez a nézet él - az első lap széle felé, máskülönben a második lap széle felé halad. Ezen túl a dupla lapos módban a Comix nem lapoz a következő oldalra, hacsak nem a második lap alján áll. Az első lap alján lapozás helyett a második tetejére mozog majd.

en: Use stored thumbnails for images in archives
hu: A képekhez készített bélyegképek arhívumokban történő tárolása

en: Use stored thumbnails for images in directories
hu: A képekhez készített bélyegképek könyvtárakban történő tárolása

en: Vertical lossless JPEG flip...
hu: Veszteségmentes JPEG tükrözés függőlegesen...

en: View _comments
hu: Megjegy_zések megtekintése

en: Window size
hu: az ablakméretnek

en: XBM image
hu: XBM kép

en: XPM image
hu: XPM kép

en: Yes
hu: Igen

en: Yes, page
hu: Igen, oldal

en: ZIP archive
hu: Zip archívum

en: Zip archive
hu: Zip archívum

en: Zoom _out
hu: _Kicsinyítés

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Add bookmark
hu: Könyvjelző hozzá_adása

en: _Add to library
hu: Ho_zzáadás a gyűjteményhez

en: _Adjust colour...
hu: Színek _beállítása...

en: _Best fit
hu: Legjobb _illeszkedés

en: _Bookmarks
hu: _Könyvjelzők

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Double page mode
hu: _Dupla lapos mód

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Edit bookmarks...
hu: A könyvjelzők sz_erkesztése

en: _File
hu: _Fájl

en: _First page
hu: _Első oldal

en: _Fullscreen
hu: _Teljes képernyő

en: _Go
hu: _Ugrás

en: _Go to page...
hu: U_grás a megadott oldalra

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Keep transformation
hu: Á_talakítás megtartása

en: _Last page
hu: _Utolsó oldal

en: _Manage thumbnails...
hu: _Bélyegképek kezelése...

en: _Manga mode
hu: _Manga mód

en: _Menubar
hu: _Menüsor

en: _Next page
hu: _Következő oldal

en: _Normal size
hu: N_ormál méret

en: _Open...
hu: _Megnyitás...

en: _Previous page
hu: Előző _oldal

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Recent files
hu: _Legutóbbi fájlok

en: _Rotate 90 degrees CW
hu: A kép elfo_rgatása 90 fokkal

en: _Toolbar
hu: _Eszköztár

en: _Toolbars
hu: _Eszköztárak

en: _Transform
hu: Áta_lakítás

en: _View
hu: _Nézet

en: _Zoom in
hu: _Nagyítás

en: as well as plain image files.
hu: (a gzip és bzip2 tömörítettet is) csakúgy, mint a sima képfájlokat.

en: comment
hu: megjegyzés

en: comments
hu: megjegyzések

en: does not exist.
hu: nem létezik

en: is not a file.
hu: nem fájl.

en: not recognized.
hu:  nem felismerhető.

en: page
hu: oldal

en: pages
hu: lapok

en: tar archive
hu: tar archívum
