squirrelmail VERSION - en to es translation catalogue (771 entries)

en: %s Login
es: %s sartu

en: %s Logo
es: %s -ren logotipoa

en: %s dictionary
es: %s hiztegia

en: %s should be writable by user %s
es: Idazketa baimanek eman behar zaizkio %s erabiltzaileari %s direktorioan

en: %s to %s
es: %s-tik %s-ra

en: (discards changes made on this form so far)
es: (ezabatu orainarte egindako aldaketak)

en: (no subject)
es: (gairik gabe)

en: 1 hr.
es: ordu bat.

en: 1.5 hr.
es: ordu eta erdi bat.

en: 12-hour clock
es: 12 orduko ordularia

en: 2 hr.
es: 2 ordu.

en: 2.5 hr.
es: 2,5 ordu.

en: 24-hour clock
es: 24 orduko ordularia

en: 3 hr.
es: 3 ordu.

en: 3.5 hr.
es: 3,5 ordu.

en: 4 hr.
es: 4 ordu.

en: 5 hr.
es: 5 ordu.

en: 6 hr.
es: 6 ordu.

en: A
es: C

en: ADD
es: Gehitu

en: ATTENTION:
es: ADI:

en: Add
es: Gehitu

en: Add International Dictionaries
es: Hiztegi internazionalak gehitu

en: Add Server
es: Zerbitzaria Gehitu

en: Add a New Identity
es: Nortasun bat gehitu

en: Add address
es: Helbidea gehitu

en: Add this word to your personal dictionary
es: Hitz hau gehitu zure hiztegi pertsonalera

en: Add to %s
es: Gehitu %s -ra

en: Add to Addressbook
es: Helbidetegira gehitu

en: Add to Dic
es: Gehitu

en: Additional info
es: Informazio gehigarria

en: Address
es: Helbidea

en: Address Book
es: Agenda

en: Address Book Search
es: Agendan bilatu

en: Address book DSN
es: Helbide liburuaren DSN

en: Address book table
es: Agendaren taula

en: Addressbook Display Format
es: Helbide-liburuaren pantailaratzea

en: Addressbook is read-only
es: Helbidetegia irakurtzeko baino ez da

en: Addresses
es: Helbideak

en: Administration
es: Administrazioa

en: Advanced Identities
es: Nortasun bereziak

en: After message body
es: Mezuaren ondoren

en: Alias:
es: Deskribapena:

en: All
es: Denak

en: All Folders
es: Karpeta guztiak

en: All address books
es: Helbide liburu guztiak

en: All done!
es: ?Eginda!

en: All messages
es: Mezu guztiak

en: Allow editing of full name
es: Izenaren edizioa baimendu

en: Allow editing of identities
es: Nortasun edizioa baimendu

en: Allow use of priority
es: Aktibatu lehentasuenak

en: Alternate Identity %d
es: Beste nortasuna %d

en: Always
es: Beti

en: Apr
es: Api

en: April
es: Apirila

en: Attach:
es: Erantsi:

en: Attachments
es: Gehituriko fitxategiak

en: Aug
es: Abu

en: August
es: Abuztua

en: Auto Create Special Folders
es: Karpeta bereziak automatikoki sortu

en: Auto Expunge
es: Garbitze automatikoa

en: Auto Refresh Folder List
es: Karpetak gaurkotu

en: Auto delete folders
es: Karpeten ezabaketa automatikoa

en: Autodetect
es: Autotopaketa

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
es: Bueltatu &quot;SpellChecker&quot; -en aukeretara

en: Bad request: %s
es: %s eskaera okerra

en: Base Sent Folder
es: Bidalitako mezuen oinarrizko karpeta

en: Before headers
es: Izenburuen aurretik

en: Between headers and message body
es: Mezua eta izenburuen artean

en: Body
es: Gorputza

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
es: Berreskuratze errorea: Errore honen arrazoia seguraski mezua gaizkiegituraturik dagoela da.

en: Brazilian Portuguese
es: Brasildar portugesa

en: Bug Reports:
es: Izan diren erroreak:

en: Bulgarian
es: Bulgariarra

en: By default, move to sent
es: Besterik ezean bidalitako mezuetara mugitu?

en: By default, move to trash
es: Besterik ezean zakarrontzira mugitu?

en: By default, save as draft
es: Besterik ezean gorde zikineko mezua

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
es: MERKATARITZA - RBL + sarrera "Blackhole".

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
es: MERKATARITZA - RBL+ RTC. konexioak

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
es: MERKATARITZA - RBL+ sarrera "OpenRelay".

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
es: MERKATARITZA -Zerrenda hauek SPAM motako mezuak bidaltzen dituzten zerbitzariak dituzte eta oso erabilgarriak izan daitezke

en: Calendar
es: Egutegia

en: Cellular Phone
es: Sakeleko telefonoa

en: Change
es: Aldatu

en: Change ALL occurances of this word
es: Hitz honen azalpen GUZTIAK aldatu

en: Change All
es: Aldatu guztiak

en: Change Settings
es: Aukerak aldatu

en: Change crypto settings
es: Zifratze aukerak aldatu

en: Change this word
es: Aldatu hitz hau

en: Change to:
es: Nora aldatu:

en: Check Spelling
es: Ortografia

en: Check all boxes, not just INBOX
es: Karpeta guztietan begiratu, ez bakarrik INBOX-en

en: Click here to go back
es: Itzultzeko sakatu hemen

en: Click here to log back in.
es: Sakatu hemen berriz sartzeko

en: Click here to return to %s
es: Sakatu hemen berriz %s -ra itzultzeko

en: Close
es: Itxi

en: Close Window
es: Leihoa itxi

en: Close and Cancel
es: Itxi eta Utzi

en: Close and Commit
es: Itxi eta zuzendu

en: Close this Window
es: Itxi leiho hau itxi

en: Closing POP
es: POPa ixten

en: Color
es: Kolorea

en: Command failed
es: Aginduak huts egin du

en: Command:
es: Komandoa:

en: Compose
es: Idatzi

en: Config File Version
es: Konfigurazio bertsioa

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
es: Konfigurazio fitxategia ezin da ireki.Mesedez aztertu config.phpfitxategia

en: Configuration Administrator
es: Sistemaren konfigurazioa

en: Confirm Delete
es: Baietz ezabapenari

en: Confirm Deletion of a Server
es: Konfirmatu ea Zerbitzaria ezabatu nahi duzun

en: Confirm delete of selected server?
es: ?Zerbitzaria ezabatu nahi duzu?

en: Contact Listowner
es: Galdetu Adm.

en: Contains:
es: Edukia:

en: Could not create hashed directory structure!
es: Ezin da direktorio egitura sortu!

en: Could not create initial preference file!
es: Ezin izan da lehentasunen hasiera fitxategia sortu!

en: Could not lock datafile
es: Ezin izan da datu fitxategia blokeatu

en: Could not move/copy file. File not attached
es: Ezin da fitxategia mugitu/kopiatu.Fitxategia ez da erantsi

en: Count only messages that are RECENT
es: Mezu BERRIAK bakarrik zenbatu

en: Courier IMAP server
es: Courier IMAP zerbitzaria

en: Create
es: Sortu

en: Create Folder
es: Karpeta sortu

en: Croatian
es: Kroaziarra

en: Current File:
es: Oraingo Fitxategia:

en: Current Folder
es: Karpeta hau

en: Current Search
es: Oraingo bilaketa

en: Custom Stylesheet
es: Norberaren estiloa

en: Cute.
es: Oso polita.

en: Cyrus IMAP server
es: IMAP Cyrus zerbitzaria

en: Czech
es: Txekiarra

en: D, F j, Y g:i a
es: D, j \d\e F \d\e Y, g:i a

en: DEL
es: Ezabatu

en: Danish
es: Danimarkarra

en: Dark Blue
es: Urdin iluna

en: Dark Cyan
es: Cyan iluna

en: Dark Gray
es: Gris iluna

en: Dark Green
es: Orlegi iluna

en: Dark Magenta
es: Magenta iluna

en: Dark Yellow
es: Hori iluna

en: Data Directory
es: Datuen direktorioa

en: Database
es: Datu baseak

en: Database error: %s
es: Datu basearen akatsa: %s

en: Date
es: Data

en: Date:
es: Data:

en: Day View
es: Egunez-egun

en: Dec
es: Abe

en: December
es: Abendua

en: Decrypt my dictionary with my old password:
es: Hiztegi pertsonala deszifratu pasahitz zaharrarekin:

en: Default
es: Besterik ezean

en: Default Charset
es: Besterik ezeko karaktereak

en: Default Folder Prefix
es: Karpeten aurrizkia

en: Default Identity
es: Besterik ezeko nortasuna

en: Default Language
es: Besterik ezeko hizkuntza

en: Default Left Size
es: Besterik ezeko karpeta zerrenden neurria

en: Default Sub. of INBOX
es: Besterik ezean INBOX-en azpian

en: Default Unseen Notify
es: Besterik ezean ez irakurrien abisua

en: Default Unseen Type
es: Besterik ezean ez irakurrien abisua

en: Default preference file not found or not readable!
es: Berezko lehentasun fitxategia ez da aurkitzen!

en: Delete
es: Ezabatu

en: Delete & Next
es: Ezabatu eta Aurrera

en: Delete & Prev
es: Ezabatu eta Atzera

en: Delete Folder
es: Karpeta ezabatu

en: Delete checked words
es: Ezabatu aukeraturiko hitzak

en: Delete failed:
es: Ezabatzeak huts egin du:

en: Delete my dictionary and start a new one
es: Nire hiztegi pertsonala ezabatu eta beste berri bat egin

en: Delete selected
es: Aukeratutakoa ezabatu

en: Delete selected attachments
es: Ezabatu aukeratutako fitxategi erantsiak

en: Delete/Move/Next Buttons:
es: Ezabatu/Mugitu/Hurrengoa botoiak:

en: Deleting messages from server...
es: Mezuak zerbitzariatik ezabatzen...

en: Delivery error report
es: Jasotze errore txostena

en: Dictionary Erased
es: Hiztegia ezabatua

en: Dictionary re-encrypted
es: Hiztegia zifratua

en: Disabled
es: Aktibatu gabe

en: Display Attached Images with Message
es: Gehituriko irudiak mezuarenkin batera erakutsi

en: Display Preferences
es: Pantaila lehentasunak

en: Display at bottom
es: Azpian erakutsi

en: Display at top
es: Goian erakutsi

en: Do not use Drafts
es: Ez erabili zirriborroa

en: Do not use Sent
es: Ez erabili bidaliriko mezuak

en: Do not use Trash
es: Ez erabili paperontzia

en: Do you really want to change this event from:
es: Bukaeran agertzen den pertsonarekin zita ezabatu nahi duzu?:

en: Do you really want to delete this event?
es: Ziur zaude gertaera hau ezabatu nahi duzula?

en: Done
es: Eginda

en: Down
es: Behera

en: Download this as a file
es: Mezu hau fitxategi modura jeitsi

en: Draft Email Saved
es: Zirriborroa gordeta

en: Draft Folder
es: Zirriborroak

en: Draft Saved
es: Zirriborroa gordeta

en: Dutch
es: Holandesa

en: E-Mail Address
es: Posta elektronikoaren helbidea

en: E-mail
es: Helbide elektronikoa

en: E-mail address
es: Korreo elektronikoen helbideak

en: E-mail address is missing
es: Posta elektronikoaren helbidea falta da

en: EDIT
es: Aldatu

en: ERROR
es: ERROREA

en: ERROR: Help files are not in the right format!
es: ERROREA:Laguntza fitxategiak ez daude formatu egokian!

en: Edit
es: Idatzi

en: Edit Advanced Identities
es: Nortasun bereziak idatzi

en: Edit Message as New
es: Idatzi Msg. berria balitz bezala

en: Edit selected
es: Aukeratutakoa editatu

en: Edit your Personal Dictionary
es: Hiztegi pertsonala edituatu

en: Edit your personal dictionary
es: Zure hiztegi pertsonala editatu

en: Email
es: Posta elektronikoa

en: Email Address
es: Posta elektronikoaren helbidea

en: Empty command string
es: Agindu katea hutsik

en: Enable Alternating Row Colors
es: Koloreak txandakatu zerrendetan

en: Enable Collapsable Folders
es: Karpetak ilaran aktibatu

en: Enable Mailer Display
es: Bidaltzailea ikusi

en: Enable Media Playing
es: Soinua Aktibatu

en: Enable Page Selector
es: Orri aukeratzailea

en: Enable Printer Friendly Clean Display
es: Pantaila garbitu hasierako pantailaratzean

en: Enable Unread Message Notification
es: Mezu berrien abisua aktibatu

en: Enable use of delivery receipts
es: Jasotze baieztapenak aktibatu

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
es: Hiztegi pertsonalaren zifratzea

en: Encrypt passwords (informative only)
es: Pasahitza zifratu (jakinarazteko bakarrik)

en: English
es: Ingelesa

en: Error
es: Errorea

en: Error Appending Message!
es: ?Errore bat izan da mezua gehitzean!

en: Error Decrypting Dictionary
es: Errorea hiztegia deskodetzen

en: Error connecting to IMAP server: %s.
es: Errrorea IMAP %s zerbitzariarekin konektatzerakoan.

en: Error creating directory %s.
es: Errorea %s direktorioa sortzen.

en: Error initializing LDAP server %s:
es: Akatsa LDPA zerbitzaria irekitzean %s:

en: Error initializing addressbook database.
es: Akatsa helbide datu basea irekitzerakoan.

en: Error initializing global addressbook.
es: Akatsa helbide liburu orokorra irekitzean.

en: Error opening %s
es: Errorea %s irekitzen

en: Error opening file %s
es: Akatsa %s fitxategia irekitzean

en: Error:
es: Errorea:

en: Event Has been added!
es: Gertaera jarrita!

en: Event deleted!
es: Gertaera ezabatuta!

en: Event updated!
es: Zita eguneratua!

en: Everywhere
es: Leku guztiak

en: Ex: 63aa7f
es: Adib: 63AA7F

en: Expunge
es: Ezabatu

en: FETCH line:
es: Erantzuniko lerroa:

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
es: DOHAIN - Badirudi Dorkslayers-ek esteka txarrak eskeintzen dituela EEUU-tik kanpo. Interesgarria bada ere berain web orriak ez erabiltzeko gamendatzen du.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - Bidaltzaile handiak ez dutenak "opt in" erabiltzendenak baieztatuak.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - RTC konexio zerrenda - IP batzurekin DSL.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - SPAM iturri zuzena.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - Beste zerbitzari batzu.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - SPAM zerbitzari laguntzaileak.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - Fase arrunteko zerbitzariak.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
es: DOHAIN - Five-Ten-sg.com - WEB formulariotako IP-ak.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
es: DOHAIN - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
es: DOHAIN - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
es: DOHAIN - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
es: DOHAIN - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
es: DOHAIN - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
es: DOHAIN - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
es: DOHAIN - ORDB jaio zen ORBS desagertzean. Badirudi aurrekoa baino eraginkorragoa dela.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
es: DOHAIN - SPAMHaus-en SPAMERS zerrenda

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
es: DOHAIN - dev.null.dk - Ez dago informazio zehatzik.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
es: DOHAIN - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
es: DOHAIN , oraingoz - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
es: DOHAIN , oraingoz - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.

en: Fax
es: Faxa

en: Feb
es: Ots

en: February
es: Otsaila

en: Fetch
es: Jaso

en: Fetch Mail
es: Korreoa Jaso

en: Fetching Servers
es: Jasotzeko Zerbitzariak

en: Fetching UIDL...
es: UIDLa egiaztatzen...

en: Fetching from
es: Bertatik Jasotzen

en: Fetching message
es: Mezua jasotzen

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
es: Mezuen iragazketak karpeten mezu antolaketa egiten duautomatikoki.

en: Finnish
es: Finladiera

en: First name
es: Izena

en: Flags
es: Adierazleak

en: Folder List Options
es: Karpeten aukerak

en: Folder Path
es: Karpeten kokapena

en: Folder Preferences
es: Karpeten lehentasunak

en: Folder:
es: Karpeta:

en: Folders
es: Karpetak

en: Folders Defaults
es: Besterik ezeko balioak karpetetan

en: Forward
es: Berbidali

en: Found %s errors
es: %s errore topatu dira

en: French
es: Frantsesa

en: Fri
es: Ost

en: Friday
es: Ostirala

en: From
es: Norengandik

en: From:
es: Norengandik:

en: Full Name
es: Izen osoa

en: General Display Options
es: Pantailaratze aukera orokorrak

en: General Options
es: Aukera orokorrak

en: German
es: Alemaniera

en: Global address book
es: Helbidetegi orokorra

en: Go
es: Aurrera

en: Go to the login page
es: Sarrera orrira joan

en: Greek
es: Grekera

en: Hash Disabled
es: Direktorioaren frakmentazioa desaktibatu

en: Hash Level
es: Frakmentazio maila

en: Header
es: Burua

en: Help
es: Laguntza

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
es: Hemen zure hiztegi pertsonala nola gorde, editatu, edo ortografia  zuzenketa zein hizkuntzatan egingo duzun adierazi dezakezu.

en: Hide SM attributions
es: SM ezaugarriak eskutatu

en: Hide Unsafe Images
es: Ez erakutsi segurtasunik gabeko irudiak

en: High
es: Altua

en: Home Phone
es: Etxeko telefonoa

en: Hour Format
es: Ordu formatoa

en: Hungarian
es: Hungariera

en: I tried to execute '%s', but it returned:
es: %s exekutatzen saiatu da,baina ondokoa itzuli du:

en: IMAP Folder Delimiter
es: IMAP karpetaren mugatzailea

en: IMAP Server Address
es: IMAP zerbitzariaren helbidea

en: IMAP Server Port
es: IMAP zerbitzariaren portua

en: IMAP Server Type
es: IMAP zerbitzari mota

en: INBOX
es: SARRERA

en: Icelandic
es: Islandiera

en: Identifying name
es: Ezagutze izena

en: Ignore
es: Ez egin kasu

en: Ignore ALL occurances this word
es: Ez egin kasurik hitz honi

en: Ignore All
es: Ez egin kasu inori

en: Ignore this word
es: Ez egin kasurik hitz honi

en: Include Me in CC when I Reply All
es: Guztiei erantzutean CC-en sart nazazu

en: Index Order
es: Indizearen ordena

en: Indonesian
es: Indonesiera

en: Info
es: Informazioa

en: International Dictionaries Preferences Updated
es: Hiztegi int. aukerak gaurkotuak.

en: Invalid input data
es: Datu sarrera baliogabea

en: Invert Time
es: Ordua irauli?

en: Italian
es: Italiera

en: Jan
es: Urt

en: January
es: Urtarrila

en: Japanese
es: Japoniera

en: Jul
es: Uzt

en: July
es: Uztaila

en: Jun
es: Eka

en: June
es: Ekaina

en: Language
es: Hizkuntza

en: Last Refresh
es: Azken eguneratzea

en: Last name
es: Abizenak

en: Latin
es: Latinera

en: Latin American Spanish
es: Gaztelania Latino Amerikarra

en: Leave Mail on Server
es: Utzi Korreoa Zerbitzarian

en: Left
es: Ezkerra

en: Length:
es: Iraupena:

en: Let this folder contain subfolders
es: Karpeta honi baimendu menpeko karpetak izatea

en: Light Blue
es: Urdin argia

en: Light Cyan
es: Cyan argia

en: Light Gray
es: Gris argia

en: Light Green
es: Orlegi argia

en: Light Magenta
es: Magenta argia

en: Light Yellow
es: Ori argia

en: Line with an error:
es: Errorea daukan lerroa:

en: List Archives
es: Fitxategiak

en: List Special Folders First
es: Lehenbizi karpeta bereziak erakutsi

en: List all
es: Guztiak zerrendatu

en: Loading the sound...
es: Soinua kargatzen ...

en: Location of Buttons when Composing
es: Idazketa botoien kokapena

en: Location of Folder List
es: Karpeten kokapena

en: Logging out from IMAP
es: IMAP-etik deskonektatzen

en: Login
es: Sartu

en: Login Failed:
es: Login Errorea:

en: Login OK: Inbox EMPTY
es: Login zuzena: postontzia utzik dago

en: Login OK: No new messages
es: Login zuzena: Ez dago mezu berririk

en: Low
es: Bajua

en: M j, Y
es: j/m/Y

en: Mail Domain
es: Korreo domeinua

en: Mail Fetch Result:
es: Jasoaren emaitza:

en: Mailbox Display Options
es: Postontziaren pantailaratze aukerak

en: Mailer
es: Bezeroa

en: Mailinglist
es: Korreo zerrenda

en: Make Default
es: Besterik ezean jarri

en: Make these changes
es: Aldaketa hauek egin

en: Make this dictionary my default selection:
es: Besterik ezean ondoko hiztegia erabili:

en: March
es: Martxoa

en: Match:
es: Kointzidentziak:

en: Matches
es: Kointzidentzia

en: Maximum Number of Pages to Show
es: Erakusteko orri kopuru gehiengoa

en: May
es: Maiatza

en: Medium
es: Erdia

en: Medium Gray
es: Gris arrunta

en: Memory Search
es: Bilaketak gorde

en: Message Display and Composition
es: Mezuen idazketa eta pantailaratzea

en: Message Filtering
es: Mezuen iragazketa

en: Message Filters
es: Mezu iragazleak

en: Message Highlighting
es: Mezuen nabaritzea

en: Message List
es: Mezuen zerrenda

en: Message appended to mailbox
es: Mezua postontxira gehituta

en: Message not printable
es: Mezu hau ezin da imprimatu

en: Message of the Day
es: Eguneko mezua

en: Message:
es: Mezua:

en: Microsoft Exchange IMAP server
es: Microsoft Exchange IMAP zerbitzaria

en: Minute
es: Minutua

en: Minutes
es: Minutuak

en: Moderate
es: Tartekoa

en: Modify
es: Aldatu

en: Modify Server
es: Zerbitzaria Aldatu

en: Mon
es: Ale

en: Monday
es: Astelehena

en: Month View
es: Hilabetero

en: Monthly
es: Hilabetero

en: Move
es: Mugitu

en: Move Up
es: Gora mugitu

en: Move spam to:
es: SPAM -a nora mugitu:

en: Move to:
es: Nora mugitu:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
es: SPAM mezuak zuzenean papelontzira mugitzea ez da ideia ona hasieran mezu garrantzitsurenbat gal baitaiteke.Hala ere ziurtatu erabiltzen den karpeta maiztasun txiki batekin izaten dela ezabatua.

en: Multiple Identities
es: Nortasun anitzak

en: Must be unique
es: Bakarra izan behar du

en: Name
es: Izena

en: Name and Address Options
es: Izen eta helbideetako aukerak

en: Name is missing
es: Izena falta da

en: Name:
es: Izena:

en: Never
es: Inoiz ez

en: New
es: Berria

en: New Mail
es: Mezu berriak

en: New Mail Notification
es: Mezu berri oharra

en: New name:
es: Izen berria:

en: NewMail Options
es: Mezu berrien aukerak

en: Next
es: Hurrengoa

en: Nickname
es: Ezizen

en: Nickname contains illegal characters
es: Goitizenak onartezinak diren hizkiak ditu

en: No
es: Ez

en: No Citation
es: Erantzunak aipamenik gabe

en: No Clock
es: Ordularirik gabe

en: No Messages Found
es: Ez da mezurik aurkitu

en: No Notification
es: Ez jakinerazi

en: No changes requested.
es: Ez dago aldaketarik egiteke

en: No changes were made.
es: Ez da aldaketarik egin.

en: No connection to server
es: Ez dago konexiorik zerbitzariarekin

en: No errors found
es: Ez dira erroreak topatu

en: No folders found
es: Ez da karpetarik aurkitu

en: No folders were found to subscribe to!
es: Ez dago izen eman daitekeen karpetarik!

en: No folders were found to unsubscribe from!
es: Ez dago baja eman daitekeen karpetarik!

en: No highlighting is defined
es: Ez dago nabaritzailerik finkatuta

en: No login ID submitted
es: Ez da ID-rik (identifikatzailerik) zehaztu

en: No messages were selected.
es: Ez dago mezurik aukeratuta.

en: No msg number submitted
es: Mezuaren zenbakia ez da jakinarazi

en: No password submitted
es: Ez da pasahitzarik zehaztu

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
es: Ezin dira agenda pertsonalak definitu.Administratzailearekin harremanetan jarri.

en: No server banner
es: Ez dago zerbitzari bannera

en: No server specified
es: Ez da zerbitzaririk zehaztu

en: No such file or directory
es: Ez da aurkitu fitxategi edo direktorioa

en: No words in your personal dictionary.
es: Zure hiztegi pertsonalak ez du hitzik.

en: None
es: Baterez

en: Normal
es: Normala

en: Norwegian
es: Norbegirea

en: Not a file name
es: Ez da fitxategi izena

en: Not one of the above servers
es: Aurrekoetatik bat ere ez

en: Not yet functional, currently does nothing
es: Oraindik ez dabil.

en: Note
es: Oharra

en: Nothing to delete!
es: Ez dago ezer ezabatzeko!

en: Nov
es: Aza

en: November
es: Azaroa

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
es: Zure hiztegi pertsonala gordetzen... Itxaron une batez.

en: Occurs times:
es: Zenbat aldiz:

en: Oct
es: Urr

en: October
es: Urria

en: On Delivery
es: Bidalketa

en: Only INBOX
es: Sarrerako mezuak bakarrik

en: Only Unseen
es: Berriak bakarrik

en: Only unread messages
es: Bakarrik irakurri gabeko mezuak

en: Oops,
es: Kontuz,

en: Open failed
es: Errorea irekitzean

en: Opening IMAP server
es: IMAP-a Irekitzen

en: Opening POP server
es: POP-a irekitzen

en: Option Type '%s' Not Found
es: %s aukera ez da aurkitu

en: Options
es: Aukerak

en: Organization / Department
es: Enpresa / Dptua.

en: Organization Logo
es: Erakundearen logotipoa

en: Organization Logo Height
es: Logotipoaren altuera

en: Organization Logo Width
es: Logotipoaren zabalera

en: Organization Name
es: Erakundearen izena

en: Organization Preferences
es: Erakunde lehentasunak

en: Organization Title
es: Erakundearen izenburua

en: Original Message
es: Jatorrizko mezua

en: Other:
es: Beste bat:

en: PHP Version
es: PHP bertsioa

en: POP3 connect:
es: POP3 konexioa:

en: POP3 delete:
es: POP3 ezabatu:

en: POP3 get:
es: POP3 jaso:

en: POP3 last:
es: azken POP3-a:

en: POP3 login:
es: POP3 login-a:

en: POP3 pass:
es: POP3 pasahitzak:

en: POP3 pop_list:
es: POP3 zerrenda:

en: POP3 quit:
es: POP3 bukatu:

en: POP3 reset:
es: POP3 reset-a:

en: POP3 send_cmd:
es: POP3 cmd-a bidali:

en: POP3 top:
es: POP3 lehena:

en: POP3 user:
es: POP3 erabiltzaile:

en: Paginate
es: orrikatu

en: Password for
es: Norentzat Pasahitza

en: Password:
es: Pasahitza:

en: Personal Dictionary
es: Hiztegi pertsonala

en: Personal Dictionary Crypto Settings
es: Hiztegi pertsonalaren zifratze aukerak

en: Personal Dictionary Updated
es: Hiztegi pertsonala gaurkotua

en: Personal Information
es: Norbere informazioa

en: Personal address book
es: Helbide liburu pertsonala

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
es: Mesedez, aukeratu eskuragarri dauden hiztegietatik ortografia zuzentzekoerabili nahiko zenituzkenak.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
es: Mesedez zure hiztegitik ezabatu nahi dituzun hitzak aukeratu.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
es: Mesedez, aukeratu mezu honen ortografia zuzentzeko erabili nahi duzun hiztegia.

en: Please choose which options you wish to set up:
es: Mesedez, aukeratu ezarri nahi dituzun aukerak:

en: Please contact your system administrator and report this error.
es: Jakinarazi informatika arduradunari.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
es: Mesedez deszifratu nire hiztegi pertsonala eta gorde testu modura.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
es: Mesedez zifratu nire hiztegia.

en: Please make your selection first.
es: Mesedez lehenbizi aukera egin

en: Please wait, communicating with the server...
es: Itxaron une batez,zerbitzariarekin komunikatzen...

en: Plugins
es: Gehiagarriak (Plugins)

en: Polish
es: Poloniera

en: Port:
es: Portua:

en: Portuguese
es: Portugesa

en: Post to List
es: Idatzi

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
es: Ez da %s lehentasun fitxategia aurkitu.Gaizki ateratzen.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
es: Lehentasunen fitxategia, %s ezin izan da ireki.Jakinarazi informatikaarduradunari errorea.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
es: Lehentasunen fitxategia, %s ezin izan da idatzi.Jakinarazi informatikaarduradunari errorea.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
es: Lehentasun fitxategia, %s ez da existitzen. Atera eta sartu berrizberez fitxategia berregiteko.

en: Preferences DSN
es: DSN lehentasunak

en: Preferences key field
es: Gakoaren lehentasunak

en: Preferences table
es: Lehentasunen taula

en: Preferences username field
es: Erabiltzaile izenaren lehentasuenak

en: Preferences value field
es: Baliodun atalen lehentasunak

en: Prefix Signature with '-- ' Line
es: Sinadura baino lehen '-- ' marra jarri

en: Premature end of list
es: Zerrenda bukaera azkarregia

en: Previous
es: Aurrekoa

en: Print
es: Inprimatu

en: Printer Friendly
es: Inprimatze itxura

en: Priority
es: Lehentasuna

en: Priority:
es: Lehentasuna:

en: Proceed
es: Ekin

en: Quarterly
es: Hiruhilabetean behin

en: Query:
es: Galdera:

en: Quote Who XML
es: XML aipamena

en: Read
es: Irakurria

en: Read data:
es: Irakurri datuak:

en: Read receipt
es: Irakurtze baieztapena

en: Read:
es: Irakurrita:

en: Receipt
es: Baieztapena

en: Recent Searches
es: Azken bilaketak

en: Refresh Folder List
es: Karpetak eguneratu

en: Refresh Page
es: Orria eguneratu

en: Remote POP server Fetching Mail
es: POP3-ko Korreo urruneko jasotze

en: Remote POP server settings
es: POP3 kontuetako konfigurazioa

en: Rename
es: Berizendatu

en: Rename a Folder
es: Karpeta berizendatu

en: Rename a folder
es: Karpeta berizendatu

en: Reply
es: Erantzun

en: Reply All
es: Denei erantzun

en: Reply Citation Options
es: Erantzunetan aipatzeko aukerak

en: Reply Citation Style
es: Erantzunetan aipatzeko eredua

en: Reply To
es: Nori erantzun:

en: Reply to List
es: Erantzun

en: Response:
es: Erantzuna:

en: Resume Draft
es: Zirriborroa berreskuratu

en: Return
es: Bueltatu

en: Return to options page
es: Aukera orrira bueltatu

en: Right
es: Eskuina

en: Romanian
es: Errumaniera

en: Russian
es: Errusiera

en: SMTP Server Address
es: SMTP zerbitzariaren helbidea

en: SMTP Server Port
es: SMTP zerbitzariaren portua

en: SPAM Filters
es: SPAM iragazia

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
es: SPAM filtroak zerrenda beltzetako zerbitzariak aukeratu eta beraien mezuak beste karpeta batetara ( adibidez zakarrontzira ) mugitzeko aukera ematen du.

en: Same as server
es: Zerbitzailea bezala

en: Sat
es: Lar

en: Saturday
es: Larunbata

en: Save
es: Gorde

en: Save / Update
es: Gorde / Eguneratu

en: Save Draft
es: Zirriborroa gorde

en: Saved Scan type
es: Gordetako eskaneatu mota

en: Saved Translation Options
es: Itzulpen aukerak gordeta

en: Saving UIDL
es: UIDL-a gordetzen

en: Search
es: Bilatu

en: Search Results
es: Bilaketaren emaitzak

en: Search for
es: Irizpide honen arabera bilatu:

en: Seconds
es: Segunduak

en: Select All
es: Guztiak aukeratu

en: Select Server:
es: Aukeratu Zerbitzaria:

en: Select a folder
es: Aukeratu karpeta

en: Select your translator:
es: Aukeratu zure itzultzailea:

en: Selected Server:
es: Hau da zerbitzari ezabatuta:

en: Send
es: Bidali

en: Send Mail
es: Korreoa bidali

en: Send read receipt now
es: Bidali irakurtze baieztapena

en: Sendmail Path
es: Sendmail-aren kokapena

en: Sent Folder
es: Bidalitako mezuak

en: Sent Subfolders Options
es: Bidalitako mezuen Azpi karpetako aukerak

en: Sep
es: Ira

en: September
es: Iraila

en: Serbian
es: Serbiera

en: Server Name:
es: Zerbitzariaren Izena:

en: Server Settings
es: Zerbitzarien konfigurazioa

en: Server does not support UIDL.
es: Zerbitzariak ez du UIDL-ik.

en: Server:
es: Zerbitzaria:

en: Set Event
es: Gertaera jarri

en: Set up international dictionaries
es: Hiztegi internazionalak ezarri

en: Show 'Contain Sub.' Option
es: Azpikarpeten aukerak erakutsi

en: Show All
es: Denak

en: Show Clock on Folders Panel
es: Karpeten panelean ordularia erakutsi

en: Show Folder Prefix Option
es: Aurrizki aldaketa baimendu

en: Show HTML Version by Default
es: Besterik ezean HTML bertsioa erakutsi

en: Show Special Folders Color
es: Karpeta berezien kolorea aldatu

en: Show button in toolbar
es: Goiko barran botoia adierazi.

en: Show popup window on new mail
es: Erakutsi Popup Lehioa

en: Show translation box
es: Itzulpen aukeratzailea erakutsi

en: Sign Out
es: Deskonektatu

en: Signature
es: Sinadura

en: Signature Options
es: Sinadura aukerak

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
es: Sinadura fitxategia %s ezin da ireki. Jakinarazi informatika arduradunari errorea.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
es: Sinadura fitxategia %s ezin da idatzi. Jakinarazi informatika arduradunari errorea.

en: Signout Page
es: Desconexio orria

en: Size
es: Neurria

en: Slovenian
es: Eslobeniera

en: Some or all of the help documents are not present!
es: Laguntza dokumentu batzu edo denak falta dira!

en: Source
es: Jatorria

en: Spam Filtering
es: SPAM Filtroa

en: Spanish
es: Gaztelania

en: Special Folder Options
es: Karpeta berezien aukerak

en: SpellChecker Options
es: Zuzentzaile ortografikoaren aukerak

en: Spellcheck completed. Commit changes?
es: Egiaztapenak ez du amaitu.Zuzenketak gorde nahi dituzu?

en: SquirrelMail Notice:
es: SquirrelMail-en Oharra:

en: SquirrelMail version %s
es: SquirrelMail %s bertsioa

en: SquirrelSpell Initiating
es: SquirrelSpell hasten

en: SquirrelSpell Options Menu
es: SquirrelSpell-en aukera menua

en: SquirrelSpell Results
es: SquirrelSpell-en emaitzak

en: SquirrelSpell is misconfigured.
es: SquirrelSpell gaizki konfiguraturik dago

en: Start time:
es: Hasierako ordua:

en: Store in Folder:
es: Gordetzeko Karpeta:

en: Style Sheet URL (css)
es: Estilo orriaren URL-a(css)

en: Subject
es: Gaia

en: Submit
es: Bidali

en: Subscribe
es: Izen eman

en: Successfully Saved Options
es: Aukerak eguneratuak

en: Suggestions
es: Proposamenak

en: Suggestions:
es: Proposamenak:

en: Sun
es: Iga

en: Sunday
es: Igandea

en: Swedish
es: Suekiera

en: THIS FOLDER IS EMPTY
es: KARPETA HAU HUTSIK DAGO

en: TODAY
es: GAUR

en: Table of Contents
es: Edukien taula

en: Temp Directory
es: Aldibaterako direktorioa

en: Test Sound
es: Soinua probatu

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
es: Mezua bidali duen pertsonak irakurri duzula adierazten duen irakurtzebaieztapena eskatzen du. Bidali nahi duzu orain?

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
es: Indizearen ordena alda dezakezu zuk nahi duzun erara egokitzeko eta edozeinorriburu jarriz.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
es: Spellcheck ez da amaitu oraindik.Benetan amaitu nahi duzu?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
es: Spellcheck-ek ez du amaitu oraindik.Baieztatu amaiera?

en: Theme
es: Gaia

en: Theme Name
es: Gaiaren izena

en: Theme Path
es: Gaiaren kokalekua

en: Themes
es: Gaiak

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
es: Aukera hauek karpetak aldatzeko eta azaltzeko era moldatzen dute

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
es: Mezu berriak jasotzen direnerako aukerak ezartzen ditu.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
es: Aukera hoek zure informazio pertsonala jasotzen du,besteak beste,zure izena, e-posta helbidea etab.

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
es: Modulu honek Squirrelmail-en aukera nagusiak hurrundik konfiguratzeko aukeraematen du.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
es: Honek zure hiztegi pertsonala ezabatuko du. Jarraitu nahi duzu?

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
es: Zure hiztegi pertsonala zifratzera zoaz.Jarraitu nahi duzu?

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
es: Egintza honek %s-ri bidaliko dio mezu bat laguntza eske korreo zerrenda honi buruz. Korreo elektronikoaren bitartez jasoko duzu erantzuna. Erantzun hori helbide honetan jasoko duzu:

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
es: Egintza honek %s-ri bidaliko dio mezu bat korreo zerrenda honetan atxikitzeko. Helbide hau atxikituta izango da:

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
es: Egintza honek %s-ri bidaliko dio mezu bat korreo zerrenda honetatik ateratzeko. Helbide honi baja emango zaio:

en: Thread View
es: Gaiaren araberako ordena

en: Thu
es: Oste

en: Thursday
es: Osteguna

en: Time:
es: Ordua:

en: Timezone Options
es: Ordu guneetako aukerak

en: Title
es: Izenburua

en: Title & Org. / Dept.
es: Lana,Enpr. / Dptua.

en: Title:
es: Izenburua:

en: To
es: Norentzat

en: To or Cc
es: Norentzat edo CC

en: Toggle All
es: Denak aldatu

en: Top
es: Gora

en: Top Frame
es: Goiko eremua

en: Transform Selected Messages
es: Aukeraturiko mezuak hona bihurtu:

en: Translate
es: Itzuli

en: Translate inside the SquirrelMail frames
es: SquirrelMail-en eremuaren barnean itzuli

en: Translation Options
es: Itzulpen aukerak

en: Translator
es: Itzultzailea

en: Trash Folder
es: Paperontzia

en: Try
es: Saiatu

en: Tue
es: Aar

en: Tuesday
es: Asteartea

en: Unable to list addresses from %s
es: Ezinezkoa %s-tik helbideak zerrendatzea

en: Unable to update
es: Ezin da eguneratu

en: Undefined Function
es: Definitu gabeko funtzioa

en: Undelivered Message Headers
es: Mezuaren burua ez da jaso

en: University of Washington's IMAP server
es: Washington-eko unibertsitatearen IMAP zerbitzaria

en: Unknown Sender
es: Bidaltzaile ezezaguna

en: Unknown error: %s
es: Errore ezezaguna: %s

en: Unknown user or password incorrect.
es: Erabiltzaile edo pasahitz okerra.

en: Unread
es: Irakurri gabea

en: Unread Message Notification Type
es: Mezu berrien abisu mota

en: Unseen and Total
es: Irakurri gabeak eta denak

en: Unselect All
es: Ez-aukeratu Guztiak

en: Unsubscribe
es: Baja eman

en: Unthread View
es: Gaiaren araberako ordena kendu

en: Up
es: Gora

en: Update Event
es: Gertaera eguneratu

en: Update address
es: Helbideak gaurkotu

en: Use Addresses
es: Helbideak erabili

en: Use Javascript
es: Javascript erabili

en: Use Sent Subfolders
es: Erabili Bidalitako mezuen Azpi karpetak

en: Use Signature
es: Sinadura bat erabili

en: User '%s' already exist
es: Badago beste '%s' erabiltzaile bat

en: User '%s' does not exist
es: Ez dago beste '%s' erabiltzailerik

en: User-Defined
es: Erabiltzaileak definitua

en: User-Defined Citation End
es: Erabiltzaileak definituriko aipamenaren bukaera

en: User-Defined Citation Start
es: Erabiltzaileak definituriko aipamenaren hasiera

en: Username:
es: Erabiltzailearen izena:

en: Usernames in Lowercase
es: Erabiltzaile izenak letra xehez

en: View Full Header
es: Ikusi goiburu guztia

en: View Printable Version
es: Ikusi inprimatutako bertsioa

en: View Unsafe Images
es: Ikusi segurtasunik gabeko irudiak

en: View message
es: Mezua ikusi

en: Viewing Full Header
es: Ikusi goiburu guztiak

en: Viewing a Business Card
es: Bisita txartela ikusten

en: Viewing a text attachment
es: Gehitutako testu bat ikusi

en: Viewing an image attachment
es: Erantsitako irudia ikusten

en: Warning,
es: Adi,

en: Was displayed on %s
es: %s erakutsi zen

en: Web Page
es: Web orria

en: Wed
es: Aaz

en: Wednesday
es: Asteazkena

en: Welsh
es: Galiera

en: What to Scan:
es: Egiaztatu:

en: When composing:
es: Idazten:

en: When reading:
es: Irakurtzen:

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
es: Ze itzultzaile erabili behar da mezuak beste hizkuntzatan jasotzean?

en: White
es: Zuria

en: Width of Folder List
es: Karpeten zerrendaren zabalera

en: Work Phone
es: Laneko telefonoa

en: Wrap Incoming Text At
es: Sarrera testuak ondokoari moldatu

en: Write failed
es: Idazketak huts egin du

en: Write to addressbook failed
es: Akatsa helbide liburuan idaztean

en: Yearly
es: Urtero

en: Yes
es: Bai

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
es: Itzulpen aukeratzailea agertu edo ez erabaki dezakezu eta baita non ager daitekeen ere.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
es: Squirrelmail-ek ematen eta azaltzen dizun informazioa alda dezakezu, besteak beste, kolorea,hizkuntza eta beste konfigurazioak.

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
es: Hiztegia ezaba dezakezu edo hiztegiaren pasahitz zaharrasartu.

en: You can only edit one address at the time
es: Aldi berean helbide bakarra alda dezakezu.

en: You have been successfully signed out.
es: Ongi deskonektatu da.

en: You have not filled in the "To:" field.
es: Ez dezu "Norentzat:" atala bete

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
es: Ez duzu ezabatu nahi duzun karpeta aukeratu.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
es: Ez dezu ezabatu nahi duzun karpeta aukeratu.

en: You must be logged in to access this page.
es: Erabiltzailearen izen eta pasahitza behar dituzu sartzeko.

en: You must make a choice
es: Aukera bat egin behar duzu

en: Your current timezone
es: Zure ordu gunea

en: Your message
es: Zure mezua

en: Your personal dictionary was erased.
es: Zure hiztegi pertsonala ezabatu da.

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
es: Zure hiztegi pertsonala ezabatu egin da.Mesedez itxi leihoa eta sakatuortografia botoia berriz.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
es: Zure hiztegi pertsonala zuzen zifratu da.Spellcheker-en aukera orrirabueltatu eta berriz aukeratu.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
es: Zure hiztegi pertsonala ongi zifratu da.Mesedez itxi leiho hau eta sakatu "Ortografia" botoia berriz hasteko zuzenketa

en: Your search failed with the following error(s)
es: Bilaketak ondoko akatsekin hutsegin du

en: Your server options are as follows:
es: Hauek dira zure zerbitzari aukerak:

en: abort
es: bertan behera utzi

en: apop authentication failed
es: apop kautotzeak huts egin du

en: as a subfolder of
es: ondorengoaren menpeko karpeta bezala

en: authentication failed
es: kautotze errorea

en: connection does not exist
es: ez dago konexiorik

en: connection not established
es: konexioa ez da gauzatu

en: delete
es: ezabatu

en: down
es: behera

en: edit
es: idatzi

en: forget
es: ahaztu

en: in
es: barne

en: in the center
es: erdian

en: less
es: gutxiago

en: mailbox
es: postontzia

en: more
es: gehiago

en: no login ID submitted
es: Ez da ID-rik (identifikatzailerik) zehaztu

en: not available
es: ez dago eskuragarri

en: quote
es: hitzordua

en: refresh folder list
es: karpeten zerrenda eguneratu

en: remove
es: kendu

en: requested
es: eskatuta

en: requires JavaScript to work
es: Javascript-a behar da

en: save
es: gorde

en: search
es: bilatu

en: sec_remove_eng.png
es: sec_remove_eu_ES.png

en: to the left
es: ezkerraldera

en: to the right
es: eskuin aldean

en: to:
es: nori:

en: up
es: gora

en: who
es: norn

en: with move option
es: mugitzekoa aktibatu
