squirrelmail VERSION - en to pl translation catalogue (1153 entries)

en: %d Minute | %d Minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %s Login
pl: Logowanie do %s

en: %s Logo
pl: Logo %s

en: %s New Message | %s New Messages
pl[0]: %s nowa wiadomość
pl[1]: %s nowe wiadomości
pl[2]: %s nowych wiadomości

en: %s dictionary
pl: słownik %s

en: %s is not found.
pl: Nie znaleziono %s.

en: %s should be writable by user %s
pl: Do %s użytkownik %s powinien mieć prawa zapisu

en: %s to %s
pl: %s na %s

en: %s wrote:
pl: %s napisał(a):

en: (discards changes made on this form so far)
pl: (porzuć wprowadzone dotychczas zmiany w formularzu)

en: (no subject)
pl: (brak tematu)

en: (none)
pl: (żaden)

en: 1 hr.
pl: 1 godz.

en: 1.5 hr.
pl: 1.5 godz.

en: 12-hour clock
pl: Zegar 12-godzinny

en: 2 hr.
pl: 2 godz.

en: 2.5 hr.
pl: 2.5 godz

en: 24-hour clock
pl: Zegar 24-godzinny

en: 3 hr.
pl: 3 godz.

en: 3.5 hr.
pl: 3.5 godz.

en: 4 hr.
pl: 4 godz.

en: 5 hr.
pl: 5 godz.

en: 6 hr.
pl: 6 godz.

en: A password transition is needed
pl: Konieczne jest hasło transakcyjne

en: ADD
pl: Dodaj

en: ATTENTION:
pl: UWAGA:

en: AUTHOR Wrote
pl: AUTOR napisał(a)

en: About SquirrelMail %s
pl: SquirrelMail wersja %s

en: Add
pl: Dodaj

en: Add International Dictionaries
pl: Dodaj słowniki międzynarodowe

en: Add New Criteria
pl: Dodaj nowe kryterium

en: Add Server
pl: Dodaj serwer

en: Add a New Identity
pl: Dodaj nową tożsamość

en: Add address
pl: Dodaj adres

en: Add this word to your personal dictionary
pl: Dodaj słowo do osobistego słownika

en: Add to %s
pl: Dodaj do %s

en: Add to Address Book
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Add to Addressbook
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Add to Dic
pl: Dodaj do słownika

en: Add to address book
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Add to:
pl: Dodaj do:

en: Additional info
pl: Informacje dodatkowe

en: Address
pl: Adres

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Address Book Search
pl: Przeszukiwanie książki adresowej

en: Address Book Take:
pl: Pobierz książkę adresową

en: Address Books
pl: Książki adresowe

en: Address book DSN
pl: DSN dla książki adresowej

en: Address book table
pl: Tabela książek adresowych

en: Addressbook Display Format
pl: Format wyświetlania książki adresowej

en: Addressbook is read-only
pl: Książka adresowa pracuje w trybie tylko do odczytu

en: Addresses
pl: Adresy

en: Administration
pl: Administracja

en: Advanced Identities
pl: Tożsamości - zaawansowane

en: Advanced search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: After message body
pl: Poniżej treści wiadomości

en: All
pl: Wszystkie

en: All Folders
pl: Wszystkie foldery

en: All address books
pl: Wszystkie książki adresowe

en: All done!
pl: Wszystko zostało zrobione!

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: Allow editing of full name
pl: Włącz możliwość edycji nazwy

en: Allow editing of identities
pl: Włącz możliwość edycji tożsamości

en: Allow listing of global address book
pl: Pozwól na wyświetlanie ogólnej książki adresowej

en: Allow server charset search
pl: Pozwól na szukanie zestawu znaków serwera

en: Allow use of priority
pl: Dozwól na użycie priorytetów

en: Allow writing into global address book
pl: Pozwól na zapis do ogólnej książki adresowej

en: Allow writing into global address book file
pl: Pozwól na zapis do pliku ogólnej książki adresowej

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
pl: Również użycie TLS może pozwolić SquirrelMail na zalogowanie.

en: Alternate Identity %d
pl: Zmień tożsamość %d

en: Always
pl: Zawsze

en: Always Show Full Date
pl: Zawsze pokazuj pełną datę

en: American date and time
pl: Amerykańska data i czas

en: And
pl: i

en: Answered
pl: Odpowiedziane

en: Append Signature before Reply/Forward Text
pl: Dodaj podpis przed tekstem Odpowiedz/Prześlij dalej

en: Apr
pl: Kwi

en: April
pl: Kwietnia

en: Are you sure you want to delete %s?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć %s?

en: As Attachment
pl: Jako załącznik

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Attach:
pl: Załącznik:

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Aug
pl: Sie

en: August
pl: Sierpnia

en: Authentication failed
pl: Autoryzacja zakończona niepowodzeniem

en: Authentication mechanism is too weak
pl: Sposób uwierzytelnienia jest zbyt słaby

en: Authentication required
pl: Wymagane uwierzytelenie

en: Auto Create Special Folders
pl: Twórz automatycznie foldery specjalne

en: Auto Expunge
pl: Wyczyść automatycznie

en: Auto Refresh Folder List
pl: Automatycznie odśwież listę folderów

en: Auto delete folders
pl: Usuwaj foldery automatycznie

en: Autodetect
pl: Autodetekcja

en: Available languages
pl: Dostępne języki

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
pl: Wróć do strony z opcjami sprawdzania pisowni

en: Bad request: %s
pl: Niewłaściwe polecenie: %s

en: Bad sequence of commands
pl: Niewłaściwa kolejność poleceń

en: Base Sent Folder
pl: Podstawowy folder 'wysłane'

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
pl: Zgodnie ze zdefiniowanymi tu kryteriami, wiadomości mogą mieć różne kolory tła w spisie wiadomości. Pomaga to stwierdzić na pierwszy rzut oka, skąd pochodzi dana wiadomość (szczególnie w wypadku list dyskusyjnych).

en: Bcc
pl: Udw

en: Before
pl: Przed

en: Before headers
pl: Przed nagłówkiem

en: Between headers and message body
pl: Pomiędzy nagłówkiem a treścią

en: Body
pl: Treść

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
pl: Nie udało się odczytać wiadomości, wynika to najpewniej z nieprawidłowej struktury wiadomości.

en: Brazilian Portuguese
pl: Portugalski (Brazylia)

en: Bug
pl: Błąd

en: Bug Reports:
pl: Zgłoszenie błędu:

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: By default, move to sent
pl: Domyślnie przenoś do wiadomości wysłanych

en: By default, move to trash
pl: Domyślnie przenoś do kosza

en: By default, save as draft
pl: Domyślnie zapisz w kopiach roboczych

en: By the SquirrelMail Project Team
pl: SquirrelMail Project Team

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
pl: KOMERCYJNY - Użytkownicy Dial-up są często odfiltrowywani. Spamerzy zwykle używają kont dial-up do rozsyłania spamu.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
pl: KOMERCYJNY - według RBL+ Blackhole

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
pl: KOMERCYJNY - konta dial-up według RBL+

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
pl: KOMERCYJNY - według RBL+ OpenRelay

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
pl: KOMERCYJNY - Odrzuca pocztę z serwerów (źle) skonfigurowanych zezwalających na przekazywanie potencjalnego spamu. Jeden z dobrych serwisów.

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
pl: KOMERCYJNY - zawiera listę serwerów potwierdzonych jako źródło spamu. Jest to niezawodny system pozwalający na wyeliminowanie spamu.

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel / Done
pl: Anuluj / Zrobione

en: Cc
pl: Dw

en: Cellular Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Change
pl: Zamień

en: Change ALL occurances of this word
pl: Zamień wszystkie wystąpienia tego słowa

en: Change All
pl: Zamień wszystkie

en: Change Password
pl: Zmiana hasła

en: Change Settings
pl: Zmień ustawienia

en: Change crypto settings
pl: Zmień ustawienia kodowania

en: Change this word
pl: Zamień to słowo

en: Change title on supported browsers
pl: Zmień tytuł w przeglądarce

en: Change to:
pl: Zamień na:

en: Check Spelling
pl: Sprawdź pisownię

en: Check all boxes, not just INBOX
pl: Sprawdź wszystkie foldery, a nie INBOX

en: Check mail
pl: Sprawdź pocztę

en: Check mail at folder refresh
pl: Sprawdzaj pocztę przy odświeżaniu listy folderów

en: Check mail at login
pl: Sprawdzaj pocztę przy logowaniu

en: Checkbox
pl: Okienko zaznaczenia

en: Chinese, Simplified
pl: Chiński, Uproszczony

en: Chinese, Traditional
pl: Chiński, Tradycyjny

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
pl: Wybierz &quot;nie&quot; dla SMTP

en: Click here to go back
pl: Kliknij tu aby wrócić

en: Click here to go to the options page.
pl: Kliknij tutaj, aby przejść do opcji

en: Click here to log back in.
pl: Kliknij tutaj, aby zalogować się ponownie.

en: Click here to return to %s
pl: Kliknij tutaj, aby wrócić do %s

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Date
pl: Do daty

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Close and Cancel
pl: Zamknij i anuluj wprowadzone zmiany

en: Close and Commit
pl: Zamknij i zapisz

en: Close this Window
pl: Zamknij bieżące okno

en: Closing Connection
pl: Zamykanie połączenia

en: Closing POP
pl: Zamykanie POP

en: Color
pl: Kolor

en: Command failed
pl: Wykonanie polecenia nie powiodło się

en: Command not implemented
pl: Polecenie nie jest zaimplementowane

en: Command parameter not implemented
pl: Parametr polecenia nie został zaimplementowany

en: Command:
pl: Polecenie:

en: Compose
pl: Nowa wiadomość

en: Compose Messages in New Window
pl: Edycja nowej wiadomości zawsze w nowym oknie

en: Compose Preferences
pl: Preferencje tworzenia nowej wiadomości

en: Config File Version
pl: Wersja pliku konfiguracyjnego

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracyjnego. Proszę sprawdzić plik config.php.

en: Configuration Administrator
pl: Panel administracyjny

en: Confirm Delete
pl: Potwierdź usunięcie

en: Confirm Deletion of a Server
pl: Potwierdzenie usunięcie serwera

en: Confirm delete of selected server?
pl: Czy rzeczywiście chcesz usunąć zaznaczony serwer?

en: Connecting to Password Server
pl: Łączenie z serwerem haseł

en: Contact Listowner
pl: Skontaktuj się z właścicielem listy

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: Could not create hashed directory structure!
pl: Nie powiodła się próba utworzenia struktury katalogów!

en: Could not create initial preference file!
pl: Próba utworzenia pliku ustawień nie powiodła się!

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
pl: Nie można włączyć funkcji PEAR dotyczących bazy danych.

en: Could not lock datafile
pl: Nie można zablokować pliku z danymi

en: Could not move/copy file. File not attached
pl: Nie można przenieść/skopiować pliku. Plik nie został dołączony

en: Could not open temporary file '%s'.
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego '%s'.

en: Could not write calendar file %s
pl: Nie można pisać do pliku kalendarza %s

en: Count only messages that are RECENT
pl: Sprawdź tylko ostatnie wiadomości

en: Courier IMAP server
pl: Serwer IMAP Courier

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Folder
pl: Utwórz folder

en: Created folder successfully.
pl: Utworzenie folderu zakończone powodzeniem.

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Current File:
pl: Aktualny plik:

en: Current Folder
pl: Aktualny folder

en: Current Password:
pl: Stare hasło:

en: Current Search
pl: Bieżące wyszukiwanie

en: Cursor Position when Replying
pl: Pozycja kursora przy Odpowiadaniu

en: Custom Stylesheet
pl: Szablon użytkownika

en: Cyrus IMAP server
pl: Serwer IMAP Cyrus

en: Czech
pl: Czeski

en: D, F j, Y H:i
pl: D F j Y, H:i

en: D, F j, Y g:i a
pl: D F j Y, g:i a

en: DEL
pl: Usuń

en: Danish
pl: Duński

en: Dark Blue
pl: Ciemnoniebieski

en: Dark Cyan
pl: Ciemny cynober

en: Dark Gray
pl: Ciemnoszary

en: Dark Green
pl: Ciemnozielony

en: Dark Magenta
pl: Ciemny karmazynowy

en: Dark Yellow
pl: Ciemnożółty

en: Data Directory
pl: Katalog danych

en: Database
pl: Baza danych

en: Database error: %s
pl: Błąd bazy danych: %s

en: Date
pl: Data

en: Date:
pl: Data:

en: Day View
pl: Widok dzienny

en: Dec
pl: Gru

en: December
pl: Grudnia

en: Decrypt my dictionary with my old password:
pl: Zdekoduj słownik przy użyciu mojego starego hasła:

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Charset
pl: Domyślna strona kodowa

en: Default Folder Prefix
pl: Domyślny prefiks folderu

en: Default Identity
pl: Tożsamość domyślna

en: Default Javascript Addressbook
pl: Domyślnie książka adresowa JavaScript

en: Default Language
pl: Domyślny język

en: Default Left Size
pl: Domyślna szerokość lewej ramki

en: Default Sub. of INBOX
pl: Domyślnie podfoldery folderu INBOX

en: Default Unseen Notify
pl: Domyślne powiadomienie o nieprzeczytanych wiadomościach

en: Default Unseen Type
pl: Domyślnie jako nieprzeczytane

en: Default preference file not found or not readable!
pl: Domyślny plik ustawień nie został znaleziony albo jest nieczytelny!

en: Default theme
pl: Motyw domyślny

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete & Next
pl: Usuń i dalej

en: Delete & Prev
pl: Usuń i wstecz

en: Delete Folder
pl: Usuń folder

en: Delete checked words
pl: Usuń zaznaczone słowa

en: Delete failed:
pl: Usuwanie nie powiodło się:

en: Delete my dictionary and start a new one
pl: Skasuj mój słownik i utwórz nowy

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Delete selected attachments
pl: Usuń zaznaczone załączniki

en: Delete spam when reported:
pl: Usuń spam po raportowaniu:

en: Delete/Move/Next Buttons:
pl: Usuń/Przenieś/Następny przycisk:

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Deleted folder successfully.
pl: Usunięcie folderu zakończone powodzeniem.

en: Deleting messages from server...
pl: Kasowanie wiadomości z serwera...

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
pl: Kasowanie następujących wpisów ze słownika %s:

en: Delimited:
pl: Delimiter:

en: Delivery error report
pl: Raport o błędach podczas dostarczania poczty

en: Descending
pl: Malejąco

en: Dictionary Erased
pl: Słownik wyczyszczony

en: Dictionary re-encrypted
pl: Słownik przekodowany

en: Disable it
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display Attached Images with Message
pl: Wyświetlaj obrazki załączone do wiadomości

en: Display Preferences
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Display at bottom
pl: Wyświetl u dołu

en: Display at top
pl: Wyświetl u góry

en: Do not use Drafts
pl: Nie używaj opcji wersja robocza

en: Do not use Sent
pl: Nie zapisuj wysyłanych wiadomości

en: Do not use Trash
pl: Nie używaj Kosza (Trash)

en: Do you really want to change this event from:
pl: Czy chcesz zmienić zdarzenie z:

en: Do you really want to delete this event?
pl: Czy rzeczywiście chcesz skasować zdarzenie?

en: Done
pl: Zrobione

en: Down
pl: W dół

en: Download
pl: Pobierz

en: Download this as a file
pl: Pobierz jako plik

en: Draft
pl: Szkic

en: Draft Email Saved
pl: Wersję robocza e-maila zapisano

en: Draft Folder
pl: Folder wiadomości w wersji roboczej

en: Draft Saved
pl: Wersje roboczą zapisano

en: Dutch
pl: Holenderski

en: E-Mail Address
pl: Adres e-mail

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: E-mail address is missing
pl: Brakuje adresu e-mail

en: EDIT
pl: Edytuj

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: ERROR: Bad or malformed request.
pl: BŁĄD: Nieprawidłowe polecenie.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
pl: BŁĄD: Połączenie pominięte przez serwer IMAP.

en: ERROR: Could not append message to
pl: BŁĄD: Nie można dodać listu do

en: ERROR: Could not complete request.
pl: BŁĄD: Nie można wykonać polecenia.

en: ERROR: Help files are not in the right format!
pl: BŁĄD: Pliki pomocy są w niewłaściwym formacie!

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
pl: BŁĄD: Serwer IMAP zamknął połączenie.

en: ERROR: No available IMAP stream.
pl: BŁĄD: Potok IMAP nieosiągalny.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
pl: BŁĄD: Nieznana odpowiedź IMAP.

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Advanced Identities
pl: Edytuj zaawansowane właściwości tożsamości

en: Edit Message as New
pl: Edytuj wiadomość jako nową

en: Edit selected
pl: Edytuj zaznaczone

en: Edit your Personal Dictionary
pl: Edytuj swój słownik

en: Edit your personal dictionary
pl: Edytuj swój osobisty słownik

en: Empty command string
pl: Pusta komenda

en: Empty domain
pl: Pusta domena

en: Empty domain password
pl: Puste hasło domeny

en: Empty new password
pl: Puste nowe hasło

en: Empty username
pl: Pusty nazwa użytkownika

en: Enable /NoSelect folder fix
pl: Włącz/ wyłącz reperację folderu

en: Enable Alternating Row Colors
pl: Naprzemienne kolorowanie wierszy

en: Enable Collapsable Folders
pl: Włącz rozwijane foldery

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
pl: Włącz raportowe powiadamianie o nieprzeczytanej poczcie

en: Enable Forward as Attachment
pl: Włącz opcję 'forward' jako załącznik

en: Enable Mail Delivery Notification
pl: Włącz powiadamianie o dostarczonej poczcie

en: Enable Mailer Display
pl: Wyświetlaj nazwę programu pocztowego

en: Enable Media Playing
pl: Włącz odtwarzanie dźwięku

en: Enable Page Selector
pl: Włącz selektor strony

en: Enable Printer Friendly Clean Display
pl: Włącz wyświetlanie w trybie do druku

en: Enable Thread Sort by References Header
pl: Włącz sortowanie wątków według odnośników w nagłówku

en: Enable Unread Message Notification
pl: Włącz powiadamianie o nieprzeczytanej poczcie

en: Enable it
pl: Włącz

en: Enable lossy encoding
pl: Włącz stratne kodowanie

en: Enable use of delivery receipts
pl: Włącz możliwość otzrymywania potwierdzeń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
pl: Zakoduj lub odkoduj książkę adresową

en: Encrypt passwords (informative only)
pl: Kodowanie haseł (tylko informacyjnie)

en: Encryption required for requested authentication mechanism
pl: Dla żądanego mechanizmu uwierzytelniania wymagane jest kodowanie

en: English
pl: Angielski

en: Entity
pl: Encja

en: Error
pl: Błąd

en: Error Appending Message!
pl: Błąd podczas dodawania wiadomości!

en: Error Decrypting Dictionary
pl: Błąd podczas odszyfrowywania słownika

en: Error connecting to IMAP server: %s.
pl: Błąd połączenia z serwerem IMAP: %s.

en: Error creating directory %s.
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu %s.

en: Error in criteria argument
pl: Błąd argumentu kryterium

en: Error initializing LDAP server %s:
pl: Błąd podczas inicjalizacji serwera LDAP %s:

en: Error initializing addressbook database.
pl: Błąd podczas inicjalizacji bazy danych książki adresowej

en: Error initializing global addressbook.
pl: Błąd podczas inicjalizacji ogólnej książki adresowej

en: Error opening %s
pl: Nieudana próba odtwarcia pliku %s

en: Error opening file %s
pl: Błąd podczas otwierania pliku %s

en: Error opening timezone config, contact administrator.
pl: Błąd otwarcia pliku konfiguracyjnego 'timezone', skontaktuj się z administratorem.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
pl: Błąd w czasie zapisu do pliku tymczasowego '%s'.

en: Error(s) occurred while saving your options
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania opcji

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Error: Draft folder %s does not exist.
pl: Błąd: Folder wiadomości w wersji roboczej '%s' nie istnieje.

en: European date and time
pl: Europejska data i czas

en: Event Has been added!
pl: Zdarzenie zostało dodane!

en: Event deleted!
pl: Zdarzenie zostało skasowane!

en: Event updated!
pl: Zdarzenie uaktualnione!

en: Everywhere
pl: Wszędzie

en: Ex: 63aa7f
pl: Np.: 63aa7f

en: Expunge
pl: Wyczyść

en: FETCH line:
pl: Pobierz linię:

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
pl: WOLNODOSTĘPNY - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
pl: WOLNODOSTĘPNY - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
pl: WOLNODOSTĘPNY - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Dorkslayers zawiera wyłącznie najbardziej znane serwery 'open relay' spoza USA. Co ciekawe, na swojej stronie sami ODRADZAJĄ używanie swojego serwisu.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - Listy dyskusyjne, które nie używają potwierdzeń podczas subskrypcji.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
pl: WOLNODOSTEPNY -  Five-Ten-sg.com - lista Dial-up zawierająca też trochę IP DSLi

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com ma na swojej liście numery IP serwerów będących bezpośrednim źródłem spamu.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - inne serwery

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - Serwery wspierjące spam.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - serwery Single Stage.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - adresy IP formularzy WEB

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon Bulk Mailers - znaczący mailerzy, którzy nie wymagaja potwierdzeń lub pozwalają znanym spamerom zostać ich klientami i naduzywaja ich usług.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon DUL - kolejna lista Dial-up lub w inny sposób przydzielanych dynamicznie dostawców Internetu.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays których nie ma na innych listach RBLs i wysłały spam do Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays które nie są umiesczone na innych listach RBL.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon SPAM Source - Lista numerów IP, z których Leadmon.net otrzymał spam.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon SpamBlock - serwery na liście wysłały do Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ORDB powstał po zakończeniu działalności przez ORBS. Wygląda jednak, że jest źródłem mniejszej liczby fałszywych alarmów niż niegdyś ORBS.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY - SPAMhaus to lista dobrze znanych źródeł spamu.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ahbl.org Open Relays - kolejna lista serwerów 'open relay'.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ahbl.org SPAM ISPs - List dostawców Internetu życzliwych spamowi.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ahbl.org SPAM Source ma na swojej liście numery IP serwerów będących bezpośrednim źródłem spamu.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
pl: WOLNODOSTĘPNY - dev.null.dk - brak bliższych informacji na temat listy.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
pl: WOLNODOSTĘPNY - visi.com - lista serwerów OpenRelay

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY, narazie - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY, narazie - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
pl: WOLNODOSTĘPNY, na razie - SpamCop jest interesującym rozwiązaniem, zawiera listę serwerów o bardzo wysokim stosunku spamu do 'legalnej' poczty (85% lub wiecej).

en: Fax
pl: Faks

en: Feb
pl: Lut

en: February
pl: Lutego

en: Fetch
pl: Pobierz

en: Fetch Mail
pl: Pobierz pocztę

en: Fetching Servers
pl: Pobieranie poczty z serwerów

en: Fetching UIDL...
pl: Pobieranie UIDL...

en: Fetching from
pl: Pobieranie z

en: Fetching message
pl: Pobieranie wiadomości

en: Filipino (Tagalog)
pl: Filipiński (Tagalog)

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
pl: Filtrowanie według różnych kryteriów umożliwia rozmieszczenie wiadomości w różnych folderach dla łatwiejszej obsługi.

en: Finnish
pl: Fiński

en: First name
pl: Imię

en: Flag
pl: Znacznik

en: Flags
pl: Znaczniki

en: Focus in body
pl: W polu treści

en: Fold
pl: Złóż

en: Folder List
pl: Lista folderów

en: Folder List Options
pl: Właściwości listy folderów

en: Folder Path
pl: Ścieżka do folderu

en: Folder Preferences
pl: Ustawienia folderów

en: Folder Selection Options
pl: Opcje wyboru folderów

en: Folders
pl: Foldery

en: Folders Defaults
pl: Domyślne ustawienia folderów

en: Forward
pl: Prześlij dalej

en: Forward as Attachment
pl: Prześlij dalej jako załączniki

en: Found %s errors
pl: Znaleziono %s błędów

en: French
pl: Francuski

en: Fri
pl: Pt

en: Friday
pl: Piątek

en: From
pl: Od

en: From:
pl: Od:

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: General Display Options
pl: Ogólne ustawienia wyświetlania

en: General Options
pl: Ustawienia ogólne

en: German
pl: Niemiecki

en: Global address book
pl: Ogólna książka adresowa

en: Global address book DSN
pl: DSN dla ogólnej książki adresowej

en: Global address book file
pl: Plik ogólnej książki adresowej

en: Global address book table
pl: Tabela ogólnej książki adresowej

en: Go
pl: Idź

en: Go to the login page
pl: Przejdź do strony logowania

en: Greek
pl: Grecki

en: Hash Disabled
pl: Hash wyłączony

en: Hash Level
pl: Poziom Hash

en: Header
pl: Nagłówek

en: Height of Compose Window
pl: Wysokość okna nowej wiadomości

en: Height of Editor Window
pl: Wysokość okna edycyjnego

en: Height of popup window:
pl: Wysokość okienka popup:

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
pl: Tłumaczenia helleńskie, ograniczenia nie są znane, wspierane przeze Systran

en: Help
pl: Pomoc

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
pl: Pomóż w walce ze spamem. SpamCop czyta listy spamerów i znajduje ich właściwe adresy, aby wysłać do nich pouczenie. Całkiem szybko, rzeczywiście inteligentnie, prosto.

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
pl: Możesz tu ustawić, w jaki sposób przechowywany jest Twój osobisty słownik, możesz go tu też zmienić lub wybrać języki, które powinny być brane pod uwagę podczas sprawdzania pisowni

en: Hide SM attributions
pl: Ukryj przypisania SM

en: Hide SquirrelMail Header
pl: Ukryj nagłówek SquirrelMail

en: Hide Unsafe Images
pl: Ukryj niebezpieczne obrazki

en: High
pl: Wysoki

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Hour Format
pl: Format godziny

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: I tried to execute '%s', but it returned:
pl: Próbowano uruchomić '%s, ale otrzymano odpowiedź:

en: ID
pl: Identyfikator

en: IMAP Authentication Type
pl: Typ uwierzytelania IMAP

en: IMAP Folder Delimiter
pl: Delimiter foldera IMAP

en: IMAP Server Address
pl: Adres serwera IMAP

en: IMAP Server Port
pl: Port serwera IMAP

en: IMAP Server Type
pl: Typ serwera IMAP

en: IMAP login
pl: IMAP login:

en: IMAP server information
pl: Informacja serwera IMAP

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Identifying name
pl: Identyfikator reguły

en: If %s contains %s then move to %s
pl: Jeśli %s zawiera %s, przenieś do %s

en: If set to 0, reverts to default value
pl: Jeśli ustawione na 0, to przywraca wartość domyślną

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
pl: <p>Twój słownik aktualnie <strong>nie jest zakodowany</strong>. Możesz go zakodować dla ochrony prywatności na wypadek włamania do systemu pocztowego i kradzieży słownika. Zakodowany plik słownika jest nieczytelny i trudno go rozkodować bez znajomości właściwego klucza (którym jest hasło użytkownika).<br> <strong>UWAGA:</strong> Jeśli zdecydujesz się zakodować słownik, pamiętaj, że jest on &quotkodowany&quot Twoim hasłem do skrzynki. Jesli zapomnisz swoje hasło i administrator zmieni je na nowe, to Twój osobisty słownik będzie bezużyteczny i będziesz musiał utworzyc nowy. Jednak jesli administrator zmieni hasło Twojej skrzynki, to nadal będziesz miał dostep do słownika - program poprosi o podanie starego klucza i przekoduje słownik.</p>

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
pl: Jeśli nie podasz hasła, będziesz musiał je wpisywać przy każdym pobieraniu poczty.

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignore ALL occurances this word
pl: Ignoruj wszystkie wystąpienia tego słowa

en: Ignore All
pl: Ignoruj wszystkie

en: Ignore this word
pl: Ignoruj to słowo

en: Illegal folder name. Please select a different name.
pl: Niewłaściwa nazwa folderu. Wybierz inną nazwę.

en: Include CCs when Forwarding Messages
pl: Dołączaj CC przy forwardowaniu wiadomości

en: Include Me in CC when I Reply All
pl: Dodaj mój adres do CC gdy odpowiadam wszystkim

en: Indented:
pl: Wcięty:

en: Index Order
pl: Układ kolumn

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: International Dictionaries Preferences Updated
pl: Uaktualniono ustawienia słowników międzynarodowych

en: International date and time
pl: Międzynarodowa data i czas

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy URL

en: Invalid input data
pl: Niewłaściwe dane wejściowe

en: Invalid user.
pl: Niewłaściwy użytkownik.

en: Invert Time
pl: Odwróć czas

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
pl: Czy PEAR jest zainstalowany i ścieżna include path ustawiona poprawnie by znaleźć %s?

en: Italian
pl: Włoski

en: Jan
pl: Sty

en: January
pl: Stycznia

en: Japanese
pl: Japoński

en: Javascript
pl: JavaScript

en: Jul
pl: Lip

en: July
pl: Lipca

en: Jun
pl: Cze

en: June
pl: Czerwca

en: Keyword
pl: Słowo klczowe

en: Korean
pl: Koreański

en: Language
pl: Język:

en: Language settings
pl: Ustawienia języka

en: Larger Than
pl: Większe niż

en: Last Refresh
pl: Ostatnie odświeżenie

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Latin
pl: Łacina

en: Latin American Spanish
pl: Hiszpański (Ameryka Łacińska)

en: Leave Mail on Server
pl: Pozostaw pocztę na serwerze

en: Leave mail on server
pl: Pozostaw pocztę na serwerze

en: Leaving mail on server...
pl: Pozostawianie poczty na serwerze...

en: Left
pl: Po lewej

en: Length of From/To Field (0 for full)
pl: Długość pola Od/Do (0 - pełne)

en: Length of Subject Field (0 for full)
pl: Długość pola Temat (0 - pełne)

en: Length:
pl: Długość:

en: Let this folder contain subfolders
pl: Niechaj niniejszy folder zawiera podfoldery

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

en: Light Cyan
pl: Jasny cynober

en: Light Gray
pl: Jasnoszary

en: Light Green
pl: Jasnozielony

en: Light Magenta
pl: Jasny karmazynowy

en: Light Yellow
pl: Jasnożółty

en: Line with an error:
pl: Linia z błędem:

en: List Archives
pl: Archiwa listy

en: List Special Folders First
pl: Pokaż foldery specjalne na początku

en: List all
pl: Wypisz wszystkie

en: Loading the sound...
pl: Ładowanie dźwięku...

en: Location of Buttons when Composing
pl: Położenie przycisków w oknie edycji

en: Location of Folder List
pl: Położenie listy folderów

en: Logging out from IMAP
pl: Zamykanie IMAP

en: Login
pl: Logowanie

en: Login (plain text)
pl: Login (czysty tekst)

en: Login Failed:
pl: Logowanie nie powiodło się:

en: Login OK: Inbox EMPTY
pl: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza jest pusta

en: Login OK: Inbox contains %s message | Login OK: Inbox contains %s messages
pl[0]: Zalogowano się: skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomość
pl[1]: Zalogowano się: skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomości
pl[2]: Zalogowano się: skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomości

en: Login OK: Inbox contains %s messages
pl: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomości

en: Login OK: No new messages
pl: Zalogowano się - brak nowych wiadomości

en: Long:
pl: Długi:

en: Low
pl: Niski

en: M j, Y
pl: M j Y

en: Ma&#121;
pl: Ma&#106;

en: Mac OS X Mailserver
pl: Serwer Mac OS X Mailserver

en: Mail Domain
pl: Domena pocztowa

en: Mail Fetch Result:
pl: Wyniki pobierania poczty:

en: Mailbox Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania skrzynki pocztowej

en: Mailer
pl: Program pocztowy

en: Mailing List
pl: Lista dyskusyjna

en: Mailing list:
pl: Lista dyskusyjna:

en: Mailinglist
pl: Lista dyskusyjna

en: Make Default
pl: Ustaw jako domyślną

en: Make these changes
pl: Dokonaj zmian

en: Make this dictionary my default selection:
pl: Zaznacz ten słownik jako domyślny:

en: March
pl: Marca

en: Match:
pl: Pasuje do:

en: Matches
pl: Pasuje do

en: Maximum Number of Pages to Show
pl: Maksymalna liczba wyświetlanych stron

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
pl: Przetłumaczono 150 słów (maksimum), wspierane przez Systran

en: May
pl: Maja

en: Medium
pl: Średni

en: Medium Gray
pl: Szary

en: Memory Search
pl: Przeszukiwanie pamięci

en: Message %d deleted from remote server!
pl: Wiadomość %d skasowana ze zdalnego serwera!

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: Message Details
pl: Właściwości wiadomości

en: Message Display and Composition
pl: Wyświetlanie i tworzenie wiadomości

en: Message Filtering
pl: Filtrowanie wiadomości

en: Message Filters
pl: Filtry wiadomości

en: Message Highlighting
pl: Podświetlanie wiadomości

en: Message List
pl: Lista wiadomości

en: Message appended to mailbox
pl: Wiadomości dodane do skrzynki pocztowej

en: Message not printable
pl: Wiadomość nie nadaje się do wydruku

en: Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Microsoft Exchange IMAP server
pl: Serwer IMAP Microsoft Exchange

en: Minute
pl: Minuta

en: Minutes
pl: Minut

en: Moderate
pl: Umiarkowany

en: Modify
pl: Zmień

en: Modify Server
pl: Dostosuj ustawienia serwera

en: Mon
pl: Pn

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Month View
pl: Widok miesięczny

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
pl: Twoja lista wiadomości jest najprawdopodobniej nieaktualna - wiadomość została przeniesiona albo skasowana (prawdopodobnie przez inny program mający dostęp do tej samej skrzynki).

en: Move
pl: Przenieś

en: Move Selected To
pl: Przenieś zaznaczone do:

en: Move Up
pl: Do góry

en: Move spam to:
pl: Przenieś spam do:

en: Move to:
pl: Przenieś do:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
pl: Przenoszenie spamu do razu do kosza nie jest najlepszym pomysłem, jako że może się zdarzyć, że poczta od znajomych zostanie przypadkowo zaklasyfikowana jako spam. Niezależnie od tego, który folder wybierzesz, pamiętaj by go okresowo opróżniać. W przeciwnym wypadku Twoja skrzynka pocztowa może zostać przepełniona.

en: Multiple Identities
pl: Tożsamości wielokrotne

en: Must be unique
pl: Musi być unikalny

en: Name
pl: Nazwa

en: Name and Address Options
pl: Opcje adresu i nazwy

en: Name is missing
pl: Brakuje nazwy

en: Name:
pl: Użytkownik:

en: Never
pl: Nigdy

en: New
pl: Nowa reguła

en: New Mail
pl: Nowa poczta

en: New Mail Notification
pl: Powiadomienie o nowej poczcie

en: New Password:
pl: Nowe hasło:

en: New name:
pl: Nowa nazwa:

en: NewMail Options
pl: Konfiguracja nowej poczty

en: Next
pl: Następny

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Nickname contains illegal characters
pl: Pseudonim zawiera niewłaściwe znaki

en: No
pl: Nie

en: No Citation
pl: Brak cytatów

en: No Clock
pl: Bez zegara

en: No Messages Found
pl: Nie znaleziono żadnych wiadomości

en: No Notification
pl: Brak powiadomienia

en: No POP3 servers configured yet.
pl: Brak skonfigurowanego serwera POP3.

en: No SMTP auth
pl: Bez uwierzytelniania SMTP

en: No changes requested.
pl: Nie żądano żadnych zmian.

en: No changes were made.
pl: Nie dokonano żadnych zmian.

en: No connection to server
pl: Brak połączenia z serwerem

en: No errors found
pl: Nie znaleziono błędów

en: No focus
pl: Nie ustawiaj

en: No folders found
pl: Nie znaleziono folderów

en: No folders were found to subscribe to!
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, które można by było subskrybować

en: No folders were found to subscribe to.
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, które można by było subskrybować.

en: No folders were found to unsubscribe from!
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, których subskrypcję można by anulować!

en: No folders were found to unsubscribe from.
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, których subskrypcję można by anulować.

en: No highlighting is defined
pl: Nie zdefiniowano reguł podświetlania.

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
pl: Ograniczenia nie są znane, wspierane przez GPLTrans (wolnodostępny, open source)

en: No known limits, powered by Systran
pl: Ograniczenia nie są znane, wspierane przeze Systran

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
pl: Ograniczenia nie są znane, wspierane przez Translation Experts's InterTran

en: No login ID submitted
pl: Nie podano identyfikatora użytkownika

en: No messages were selected.
pl: Nie zaznaczono żadnych wiadomości.

en: No msg number submitted
pl: Nie podano liczby wiadomości

en: No password submitted
pl: Nie podano hasła

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
pl: Nie zdefiniowano osobistej książki adresowej. Skontaktuj się z administratorem.

en: No persons matching your search were found
pl: Nie znaleziono takiej osoby

en: No server banner
pl: Brak bannera

en: No server specified
pl: Nie określono serwera

en: No servers known.
pl: Brak serwerów.

en: No sound specified
pl: Nie określono dźwięku

en: No such file or directory
pl: Nie ma takiego pliku lub katalogu

en: No words in your personal dictionary.
pl: Twój słownik jest pusty.

en: None
pl: Żaden

en: Normal
pl: Normalny

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Not
pl: Nie

en: Not a file name
pl: To nie jest nazwa pliku

en: Not one of the above servers
pl: Żaden z powyższych serwerów

en: Not yet functional, currently does nothing
pl: Jeszcze niekompletne, aktualnie nic nie robi

en: Note
pl: Notatka

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
pl: Uwaga: zaleca się skonfigurowanie systemu przy pomocy conf.pl oraz bez tej wtyczki. conf.pl zawiera dodatkowe informacje odnośnie użycia zmiennych i odpowiednich ich wartości, jak również dokonuje dodatkowej weryfikacji.

en: Nothing to delete!
pl: Brak elementów do usunięcia!

en: Nov
pl: Lis

en: November
pl: Listopada

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
pl: Trwa zapissywanie słownika... Proszę czekać.

en: Number of Messages per Page
pl: Liczba wiadomości na jednej stronie

en: Number of supported language pairs: %s
pl: Liczba wspieranych par języków: %s

en: Number of supported languages: %s
pl: Liczba wspieranych języków: %s

en: OFF
pl: Wyłączone

en: ON
pl: Włączone

en: Occurs times:
pl: Liczba wystąpień:

en: Oct
pl: Paź

en: October
pl: Października

en: On %s, %s wrote:
pl: Dnia %s, %s napisał(a):

en: On DATE, AUTHOR Wrote
pl: Dnia DATA, AUTOR napisał(a)

en: On Delivery
pl: o dostarczeniu

en: On Read
pl: o przeczytaniu

en: Only INBOX
pl: Tylko INBOX

en: Only Unseen
pl: Tylko nieprzeczytane

en: Only advanced search
pl: Tylko zaawansowane wyszukiwanie

en: Only basic search
pl: Tylko podstawowe wyszkiwanie

en: Only unread messages
pl: Tylko nieprzeczytane wiadomości

en: Oops,
pl: Ups,

en: Open Date
pl: Od daty

en: Open failed
pl: Błąd podczas otwierania

en: Opening IMAP server
pl: Otwieranie połączenia z serwerem IMAP

en: Opening POP server
pl: Otwieranie połączenia z serwerem POP

en: Option Type '%s' Not Found
pl: Nie znaleziono opcji '%s'

en: Options
pl: Opcje

en: Or
pl: lub

en: Order:
pl: Kolejność:

en: Organization / Department
pl: Organizacja, wydział

en: Organization Logo
pl: Logo organizacji

en: Organization Logo Height
pl: Wysokość logo organizacji

en: Organization Logo Width
pl: Szerokość logo organizacji

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization Preferences
pl: Ustawienia organizacji

en: Organization Title
pl: Tytuł organizacji

en: Original Message
pl: Wiadomość oryginalna

en: Other:
pl: Inny:

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: PHP session name
pl: Nazwa sesji PHP

en: POP3 Before SMTP?
pl: Czy POP3 przed SMTP?

en: POP3 Fetch Mail
pl: Pobieranie poczty przez protokół POP3

en: POP3 connect:
pl: Połączenie POP3:

en: POP3 pass:
pl: Hasło POP3:

en: POP3 pop_list:
pl: POP3 pop_list

en: POP3 user:
pl: Użytkownik POP3:

en: Paginate
pl: Wyświetlaj stronami

en: Password change was not successful!
pl: Nie udało się zmienić hasła!

en: Password for
pl: Hasło dla

en: Password:
pl: Hasło:

en: Personal Dictionary
pl: Słownik użytkownika

en: Personal Dictionary Crypto Settings
pl: Ustawienia kodowania słownika

en: Personal Dictionary Updated
pl: Słownik został uaktualniony

en: Personal Information
pl: Dane użytkownika

en: Personal address book
pl: Osobista książka adresowa

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
pl: Proszę zaznaczyć te z dostępnych słowników, które chcesz używać do sprawdzania poprawności:

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
pl: Sprawdź wszystkie słowa, które chcesz usunąć ze swojego słownika.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
pl: Proszę wybrać słownik, który zostanie użyty do sprawdzenia poprawności tej wiadomości:

en: Please choose which options you wish to set up:
pl: Proszę wybrać operację do dostosowania:

en: Please contact your system administrator and report this error.
pl: Skontaktuj się z administratorem i zgłoś mu ten problem.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
pl: Odkoduj słownik i zachowaj go w postaci niezaszyfrowanego tekstu.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
pl: Zakoduj słownik i zachowaj go w postaci zaszyfrowanej.

en: Please make your selection first.
pl: Powinieneś najpierw dokonać wyboru

en: Please select address that you want to edit
pl: Proszę wybrać pozycję do edycji

en: Please wait, communicating with the server...
pl: Proszę czekać, trwa komunikacja z serwerem...

en: Plugin directory could not be found: %s
pl: Folder wtyczek nie został znaleziony: %s

en: Plugin is disabled.
pl: Wtyczka jest wyłączona.

en: Plugin is not configured correctly.
pl: Wtyczka nie jest właściwie skonfigurowana.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Post to List
pl: Napisz wiadomość na listę

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
pl: Błąd w bazie ustawień (%s). Przerwano z powodu nieprawidłowości

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Błąd kopiowania pliku ustawień %s z pliku tymczasowego %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można otworzyć pliku ustawień %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można zapisać pliku ustawień %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
pl: Plik ustawień %s nie istnieje. Wyloguj się i zaloguj ponownie, aby utworzyć domyślny plik ustawień.

en: Preferences DSN
pl: Baza dla ustawień DSN

en: Preferences key field
pl: Pole ustawień klucza

en: Preferences table
pl: Tabela dla ustawień

en: Preferences username field
pl: Pole ustawień nazwy użytkownika

en: Preferences value field
pl: Pole ustawień wartości

en: Prefix Signature with '-- ' Line
pl: Poprzedźić sygnaturę linią zawierającą znaki '-- '

en: Prefix for Original Message when Replying
pl: Przedrostek linii cytowanej wiadomości

en: Premature end of list
pl: Przedwczesny koniec listy

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Print
pl: Drukuj

en: Printer Friendly
pl: Wersja do wydruku

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Provider Link URI
pl: Link do dostawcy

en: Provider Name
pl: Nazwa dostawcy

en: Purge
pl: Wyczyść

en: Quarterly
pl: Kwartalnie

en: Query:
pl: Zapytanie:

en: Quote Who XML
pl: Znacznik cytatu XML

en: RFC822 Message body
pl: Treść wiadomości formatu RFC822

en: Read
pl: Przeczytane

en: Read data:
pl: Odczytane dane:

en: Read receipt
pl: Potwierdzenie przeczytania

en: Read:
pl: Przeczytano:

en: Reason Given:
pl: Podany powód:

en: Reason:
pl: Powód:

en: Receipt
pl: Potwierdzenie

en: Received
pl: Odebrano

en: Recent Searches
pl: Aktualne wyszukiwania

en: Reconnect from dead connection
pl: Wznowienie przerwanego połączenia

en: Refetching message
pl: Ponowne pobieranie wiadomości

en: Refresh Folder List
pl: Odśwież listę folderów

en: Refresh Page
pl: Odśwież stronę

en: Remote POP server Fetching Mail
pl: Pobieranie poczty ze zdalnego serwera POP

en: Remote POP server settings
pl: Ustawienia zdalnego serwera POP

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
pl: Usuń niepotrzebne wiadomości ze swojego foldera i zacznij używać foldera Trash.

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename a Folder
pl: Zmień nazwę folderu

en: Rename a folder
pl: Zmień nazwę folderu

en: Renamed successfully.
pl: Zmiana nazwy zakończona powodzeniem.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply All
pl: Odpowiedz wszystkim

en: Reply Citation Options
pl: Ustawienia cytowania

en: Reply Citation Style
pl: Styl dołączanych cytatów

en: Reply To
pl: Odpowiedz do

en: Reply to List
pl: Odpowiedz na listę

en: Replying and Forwarding Messages
pl: Odpowiadanie i przekazywanie wiadomości

en: Report as Spam
pl: Raport o spamie

en: Requested action aborted: error in processing
pl: Żądaną operację zatrzymano: bląd przetwarzania

en: Requested action not taken: insufficient system storage
pl: Żadana operacja nie została wykonana: niewystarczające zasoby dyskowe

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
pl: Żądana operacja nie została wykonana: niedozwolona nazwa skrzynki

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
pl: Żądanej operacji nie wykonano: skrzynka niedostępna

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
pl: Żądana operacja na poczcie zatrzymana: przekroczenie allokacji zasobów

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
pl: Żądanej operacji na poczcie nie wykonano: skrzynka niedostępna

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
pl: Wymagany jest PHP 4.3.x! Experimental.

en: Reset Form
pl: Resetuj formularz

en: Response:
pl: Odpowiedź:

en: Resume Draft
pl: Edytuj wersję roboczą

en: Return
pl: Powrót

en: Return to options page
pl: Powrót do strony opcji

en: Right
pl: Po prawej

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
pl: Uruchom pewne polecenia IMAP, wyświetlając zarówno polecenie jak i wynik. Testy te uzywają poleceń IMAP programu SquirrelMail i twojej aktualnej konfiguracji. Można używać wpisów poleceń użytkownika.

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
pl: Tłumaczenia rosyjskie, przetłumaczono maksimum 500 znaków, wspierane przez Systran

en: SMTP Authentication Type
pl: Typ uwierzytelniania SMTP

en: SMTP Server Address
pl: Adres serwera SMTP

en: SMTP Server Port
pl: Port serwera SMTP

en: SPAM Filters
pl: Filtry SPAMu

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
pl: Filtry SPAMu, działające w oparciu o serwisy zawierające "czarne listy" pozwalają wykryć listy będące potencjalnym spamem i przenieść je do innego katalogu (np. Kosza)

en: Same as server
pl: Taki sam jak na serwerze

en: Sat
pl: So

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save / Update
pl: Zapisz / Aktualizuj

en: Save Draft
pl: Zapisz wersję roboczą

en: Save ID
pl: Zapisz ID

en: Save Message
pl: Zapisz wiadomość

en: Save Method
pl: Zapisz metodę

en: Save folder tree
pl: Zapis struktury folderów

en: Saved Scan type
pl: Zapisano typ skanowania

en: Saved Searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: Saved Translation Options
pl: Zapisane opcje tłumaczenia

en: Saving UIDL
pl: Zapisywanie UIDL

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Archives
pl: Przeszukiwanie archiwów

en: Search Criteria
pl: Kryteria wyszukiwania

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search for
pl: Szukaj

en: Search functions
pl: Funkcje wyszukiwania

en: Seconds
pl: Sekund

en: Seen
pl: Przeczytane

en: Select
pl: Wybierz

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
pl: Wybierz %s by włączyć powiadamianie dźwiękowe o nieprzeczytanej poczcie w Twoich folderach. Po włączeniu możesz określić plik dźwiękowy, który ma być odtwarzany.

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Select Server:
pl: Wybierz serwer:

en: Select a folder
pl: Wybierz folder

en: Select body
pl: Zaznacz treść

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
pl: Wybierz z listy %s plik dźwiękowy, który będzie odtwarzany wraz z nadejściem nowej poczty. Jeśli nie wybrano żadnego pliku, %s, żaden dźwięk nie będzie generowany.

en: Select server file
pl: Wybierz plik na serwerze

en: Select your translator:
pl: Wybierz tłumacza:

en: Selected Server:
pl: Wybrany serwer:

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
pl: Zaznaczenie opcji %s zmieni zawartośc paska tytułu w niektórych przeglądarkach aby poinformować cię o nadejściu nowej poczty (wymaga JavaScript i działa tylko w IE, ale pozostałe przeglądarki nie zgłoszą błędów). Opcja ta zawsze poinformuje o nowej poczcie, nawet jeśli włączona jest opcja %s.

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
pl: Wybranie opcji %s spowoduje wyświetlenie okienka z informacją o nowej poczcie (wymaga JavaScriptu).

en: Selection List Style
pl: Styl list wyboru

en: Send
pl: Wyślij

en: Send Mail
pl: Wyślij wiadomość

en: Send Spam Report
pl: Wyślij zgłoszenie spamu

en: Send read receipt now
pl: Wyślij potwierdzenie w tej chwili

en: Sendmail Path
pl: Ścieżka do programu sendmail

en: Sent
pl: Wysłano

en: Sent Before
pl: Wysłane przed

en: Sent By
pl: Wysłane przez

en: Sent Folder
pl: Folder wiadomości wysłanych:

en: Sent Subfolders Options
pl: Opcje podfolderów folderu 'wysłane'

en: Sent To
pl: Wysłane do

en: Sep
pl: Wrz

en: September
pl: Września

en: Serbian
pl: Serbski

en: Server Capability response:
pl: Odpowiedź o możliwościach serwera:

en: Server Name:
pl: Nazwa serwera:

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Server does not support UIDL.
pl: Serwer nie obsługuje UIDL.

en: Server error. Disconnect
pl: Błąd serwera. Rozłączanie

en: Server replied:
pl: Odpowiedź serwera:

en: Server responded:
pl: Serwer odpowiedział:

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
pl: Serwer IMAP nie obsługuje sortowania wątków (server side).

en: Server:
pl: Serwer:

en: Service not available, closing channel
pl: Usługa niedostępna, zamknięcie kanału

en: Set Event
pl: Ustaw zdarzenie

en: Set up international dictionaries
pl: Dostosuj słowniki międzynarodowe

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
pl: Ustawienia uaktualnione do: %s z %s jako słownikiem domyślnym.

en: Show 'Contain Sub.' Option
pl: Opcja pokaż 'zawartość podfolderów'

en: Show All
pl: Wyświetl wszystkie

en: Show Clock on Folders Panel
pl: Pokaż zegar na panelu folderów

en: Show Folder Prefix Option
pl: Pokaż opcje prefiksa dla folderów

en: Show HTML Version by Default
pl: Domyślnie pokazuj wersję HTML

en: Show Special Folders Color
pl: Wyróżniaj foldery specjalne kolorem

en: Show button in toolbar
pl: Pokaż przycisk na pasku

en: Show fortunes at top of mailbox
pl: Pokaż fortunes w górnej części skrzynki

en: Show only subscribed folders
pl: Pokaż tylko subskrybowane foldery

en: Show popup window on new mail
pl: Pokaż okno informujące o nie przeczytanej poczcie

en: Show time
pl: Pokaż czas

en: Show time with seconds
pl: Pokaż czas z sekundami

en: Show translation box
pl: Pokaż okno tłumaczenia

en: Show weekday and time
pl: Pokaż dzień tygodnia i czas

en: Sign Out
pl: Kliknij tutaj, aby się wylogować

en: Signature
pl: Sygnatura

en: Signature Options
pl: Ustawienia sygnatury

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można skopiować pliku podpisu %s z tymczasowego pliku %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można otworzyć pliku podpisu %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można zapisać pliku podpisu %s . Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Signature is too big.
pl: Sygnatura jest zbyt duża.

en: Signout
pl: Wylogowanie

en: Signout Page
pl: Strona wylogowania

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slovenian
pl: Słowacki

en: Smaller Than
pl: Mniejsze niż

en: Solution:
pl: Rozwiązanie:

en: Some of your preference changes were not applied.
pl: Niektóre zmiany preferencji nie weszły w życie.

en: Some or all of the help documents are not present!
pl: Niektóre lub żadne dokumenty pomocy nie są zainstalowane!

en: Sort By:
pl: Sortowanie wg.:

en: Sort by Received Date
pl: Sortuj według daty otrzymania

en: Sort by:
pl: Sortowanie wg.:

en: Source
pl: Źródło

en: Spam Filtering
pl: Filtrowanie spamu

en: Spam Reporting Method:
pl: Metoda raportowania spamu:

en: Spam is sent to %s.
pl: Spam jest wysyłany do %s.

en: Spam reporting
pl: Raportowanie spamu

en: Spam scan is limited to %s.
pl: Poszukiwanie spamu jest ograniczone do %s.

en: SpamCop - Spam Reporting
pl: SpamCop - Raport o spamie

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Special Folder Options
pl: Ustawienia folderów specjalnych

en: SpellChecker Options
pl: Opcje sprawdzania pisowni

en: Spellcheck completed. Commit changes?
pl: Zakończono sprawdzanie pisowni. Czy zapisać zmiany?

en: SquirrelMail Notice:
pl: Informacja programu SquirrelMail:

en: SquirrelMail Version
pl: Wersja SquirrelMail

en: SquirrelMail Webmail Application
pl: SquirrelMail

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
pl: SquirrelMail nie może otworzyć wiadomości z powodu jej niewłaściwej struktury

en: SquirrelMail developers list
pl: Lista dotycząca rozwijania SquirrelMail

en: SquirrelMail internationalization list
pl: Lista dotycząca wielonarodowości SquirrelMail

en: SquirrelMail is the name of the program that provides access to your email via the web.
pl: SquirrelMail to nazwa programu umożliwiającego dostęp do pocztyelektronicznej za pośrednictwem WWW. W tłumaczeniu na język polski: Poczta Wiewiórcza!

en: SquirrelMail plugins list
pl: Lista dotycząca wtyczek SquirrelMail

en: SquirrelMail users list
pl: Lista dotycząca użytkowników SquirrelMail

en: SquirrelMail version %s
pl: SquirrelMail wersja %s

en: SquirrelSpell Initiating
pl: Inicjalizacja SquirrelSpell

en: SquirrelSpell Options Menu
pl: Ustawienia menu SquirrelSpell

en: SquirrelSpell Results
pl: SquirrelSpell - wyniki

en: SquirrelSpell is misconfigured.
pl: SquirrelSpell jest nieskonfigurowany.

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
pl: SquirrelSpell nie był w stanie odszyfrować Twojego słownika. Najprawdopodobniej jest tak ponieważ zmieniłeś hasło do skrzynki pocztowej. By kontynuować musisz podać stare hasło, by SquirrelSpell mógł odkodować słownik. Słownik zostanie ponownie zaszyfrowany przy użyciu nowego hasła. Jeśli nie kodowałeś słownika, z jakichś powodów został on uszkodzony i nie nadaje się do dalszego użytku. Również jeśli nie pamiętasz starego hasła, zakodowane dane nie będą już dostępne.

en: Standard search
pl: Wyszukiwanie standardowe

en: Start Bug Report Form
pl: Rozpocznij formularz zgłoszenia błędu

en: Start time:
pl: Czas rozpoczęcia:

en: Store in Folder:
pl: Przechowuj w folderze:

en: Style Sheet URL (css)
pl: Adres arkuszy stylów (css)

en: Subfolder
pl: Podfolder

en: Subject
pl: Temat

en: Subject Contains
pl: Temat zawiera

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit a Bug Report
pl: Wyślij zgłoszenie błędu

en: Subscribe
pl: Dokonaj subskrypcji

en: Subscribe to:
pl: Subskrypcja dla:

en: Subscribed successfully.
pl: Subskrypcja powiodła się.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
pl: Subskrypcja nieudana - podany folder nie istnieje.

en: Successful re-encryption
pl: Przekodowanie powiodło się

en: Successfully Saved Options
pl: Zmiany ustawień zostały zapisane

en: Suggestions
pl: Podpowiedzi

en: Suggestions:
pl: Podpowiedzi:

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Summary keyword:
pl: Słowa kluczowe:

en: Sun
pl: N

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Syntax error in parameters or arguments
pl: Błąd składni parametrów lub argumentów

en: Syntax error; command not recognized
pl: Błąd składni; nieznane polecenie

en: System information
pl: Informacja o systemie

en: THIS FOLDER IS EMPTY
pl: FOLDER JEST PUSTY

en: TODAY
pl: Dzisiaj

en: Table of Contents
pl: Spis treści

en: Take Address
pl: Pobierz adres

en: Temp Directory
pl: Katalog tymczasowy

en: Temporary authentication failure
pl: Chwilowy błąd uwierzytelniania

en: Test Configuration
pl: Sprawdź konfigurację

en: Test Sound
pl: Test dźwięku

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
pl: Opcja %s spowoduje, że pod kątem nowej poczty będą sprawdzane wszystkie foldery, nie tylko INBOX

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
pl: Serwer IMAP zgłasza, że logowanie w czystym tekście jest wyłączone.

en: The administrator installed the following plugins:
pl: Admnistrator zainstalował następujące wtyczki:

en: The function you requested is unknown.
pl: Żądana funkcja jest nieznana.

en: The help has not been translated to %s. It will be displayed in English instead.
pl: Pomoc nie została przetłumaczona na język %s. Zostanie wyświetlona w języku angielskim.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
pl: Układ kolumn to kolejność, w jakiej będą wyświetlane poszczególne kolumny spisu wiadomości. Możesz dodawać, usuwać i przenosić kolumny aby dostosować spis do Twoich potrzeb.

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
pl: Nadawca zażądał potwierdzenia, że przeczytałeś tą wiadomość. Czy chcesz teraz wysłać potwierdzenie?

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
pl: Im więcej wiadomości jest skanowanych, tym więcej czasu to zabiera. Sugerowanym rozwiązaniem jest skanowanie wyłącznie nowych wiadomości. Jeśli zmienisz ustawienia filtrów, możesz ustawić skanowanie wszystkich wiadomości, a następnie przejść do skrzynki odbiorczej. W ten sposób nowe ustawienia filtrów zostaną zastosowane do wiadomości, które nie zostały wcześniej odfiltrowane. Na koniec można na powrót ustawić skanowanie wyłącznie nowych wiadomości.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
pl: Układ kolumn spisu wiadomości może być zmieniany tak, aby zawierał te części nagłówka wiadomości, które są Ci potrzebne, w odpowiadającej Ci kolejności.

en: The server couldn't find the message you requested.
pl: Serwer nie może znaleźć wiadomości, o którą pytasz.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
pl: Nie dokończono sprawdzania tekstu. Czy na pewno zamknąć i zapisać zmiany?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
pl: Nie dokończono sprawdzania tekstu. Czy na pewno zamknąć rezygnując z dokonanych zmian?

en: Theme
pl: Motyw:

en: Theme Name
pl: Nazwa motywu

en: Theme Path
pl: Ścieżka do motywu

en: Themes
pl: Motywy

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
pl: Te ustawienia zmieniają sposób, w jaki foldery są wyświetlane i obsługiwane.

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
pl: Ustawienia dla pobierania poczty z konta POP3 do Twojej skrzynki na tym serwerze.

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
pl: Konfiguracja ustawień dla dźwięków i okienek powiadamiających o nowej poczcie.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
pl: Zawiera informacje, jak Twoje nazwisko, adres e-mail itp.

en: This external link will open in a new window
pl: Ten zewnętrzny odnośnik otworzy się w nowym oknie

en: This image has been removed for security reasons
pl: Ten obrazek został usunięty dla bezpieczeństwa

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
pl: Ten moduł umożliwia administratorowi zdalną konfigurację oprogramowania SquirrelMail

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
pl: Twój słownik zostanie rozkodowany i zachowany w postaci czystego tekstu. Czy kontynuować?

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
pl: Twój słownik zostanie skasowany! Kontynuować?

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
pl: Twój słownik zostanie zakodowany. Czy kontynuować?

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
pl: Na listę %s zostanie wysłana wiadomość z prośbą o informacje pomocy. Odpowiedź zostanie przesłana na poniższy adres.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
pl: Zostanie wysłana wiadomość z żądaniem subskrypcji na listę %s. Zostaniesz zapisany na listę przez poniższy adres.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
pl: Zostanie wysłana wiadomość z żądaniem anulowania subskrypcji listę na %s. Z listy zostanie wypisany poniższy adres.

en: Thread View
pl: Podgląd z łączeniem w wątki

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
pl: Serwer IMAP nie sortuje wątków.

en: Thu
pl: Cz

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time:
pl: Czas:

en: Timezone Options
pl: Ustawienia strefy czasowej

en: Title
pl: Tytuł

en: Title & Org. / Dept.
pl: Tytuł, organizacja, wydział

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To
pl: Do

en: To or Cc
pl: Do lub Dw

en: To: field
pl: Pole Do:

en: Today's Fortune
pl: Dzisiejszy Fortune

en: Toggle All
pl: Przełącz wszystkie

en: Top
pl: W górę

en: Top Frame
pl: Górna ramka

en: Transaction failed
pl: Transakcja zakończona niepowodzeniem

en: Transform Selected Messages
pl: Operacje na zaznaczonych wiadomościach:

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Translate inside the SquirrelMail frames
pl: Tłumacz wewnątrz ramek SquirrelMaila

en: Translation Options
pl: Opcje tłumaczenia

en: Translation Preferences
pl: Właściwości tłumaczenia

en: Translation direction
pl: Kierunek tłumaczenia

en: Translator
pl: Tłumacz

en: Transliterate unknown words:
pl: Transliteracja słów nieznanych:

en: Trash Folder
pl: Folder wiadomości usuniętych (Trash):

en: Try
pl: Spróbuj

en: Try to verify addresses
pl: Spróbuj sprawdzić adres

en: Tue
pl: Wt

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Turkish
pl: Turecki

en: UID support
pl: Wsparcie UID

en: Unable to list addresses from %s
pl: Nie można wypisać adresów z %s

en: Unable to update
pl: Nie można dokonać aktualizacji

en: Undefined Function
pl: Niezdefiniowana funkcja

en: Undelete
pl: Przywróc po skasowaniu

en: Undelivered Message Headers
pl: Nagłówki niedostarczonych wiadomości

en: Unfold
pl: Rozłóż

en: University of Washington's IMAP server
pl: Serwer IMAP Uniwersytetu w Waszyngtonie

en: Unknown Sender
pl: Nieznany nadawca

en: Unknown date
pl: Nieznana data

en: Unknown error: %s
pl: Nieznany błąd: %s

en: Unknown recipient
pl: Nieznany adresat

en: Unknown response
pl: Nieznana odpowiedź

en: Unknown response from IMAP server:
pl: Nieznana odpowiedź od serwera IMAP:

en: Unknown sender
pl: Nieznany nadawca

en: Unknown user or password incorrect.
pl: Nieznany użytkownik lub błędne hasło.

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Unread Message Notification Type
pl: Typ powiadamiania o nieprzeczytanych wiadomościach

en: Unread messages only
pl: Tylko nieprzeczytane wiadomości

en: Unseen and Total
pl: Nieprzeczytane i razem

en: Unselect All
pl: Nie zaznaczaj żadnej

en: Unsubscribe
pl: Anuluj subskrypcję

en: Unsubscribed successfully.
pl: Subskrypcja została anulowana.

en: Unthread View
pl: Podgląd bez łączenia w wątki

en: Up
pl: W górę

en: Update Event
pl: Uaktualnij zdarzenie

en: Update address
pl: Uaktualnij adres

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
pl: Użyj &quot;detect&quot; celem autodetekcji.

en: Use Addresses
pl: Użyj adresów

en: Use Javascript
pl: Używaj JavaScriptu

en: Use Sendmail Binary
pl: Użyj binariów sendmaila

en: Use Sent Subfolders
pl: Używaj podfolderów folderu 'wysłane':

en: Use Signature
pl: Dołączaj sygnaturę

en: Use TLS for IMAP Connections
pl: Użyj TLS dla połączeń IMAP

en: Use TLS for SMTP Connections
pl: Uzyj TLS dla połączeń SMTP

en: Use index number of theme
pl: Użyj numeru porządkowego motywu

en: Use server-side sorting
pl: Użyj sortowania po stronie serwera

en: Use server-side thread sorting
pl: Użyj sortowania wątków po stronie serwera

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
pl: Zaznacz opcję %s, by sprawdzanie nowej poczty ograniczyć do wiadomości, które dopiero co pojawiły się i nie zostały jeszcze obejrzane. Dzięki temu uniknie się ciągłych denerwujących przypomnień o nieprzeczytanej poczcie.

en: User '%s' already exist
pl: Użytkownik '%s' już istnieje

en: User '%s' does not exist
pl: Użytkownik '%s' nie istnieje

en: User not local; please try forwarding
pl: Nielokalny użytkownik; spróbuj zastosować 'forward'

en: User's Password
pl: Hasło użytkownika

en: User-Defined
pl: Użytkownika

en: User-Defined Citation End
pl: Zakończenie cytatu zdefiniowany przez użytkownika

en: User-Defined Citation Start
pl: Początek cytatu zdefiniowany przez użytkownika

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Usernames in Lowercase
pl: Nazwy użytkowników pisane małymi literami

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
pl: Używany słownik %s (domyślny systemowy) do sprawdzania pisowni.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
pl: Użycie uwierzytelniania CRAM-MD5 lub DIGEST-MD5 może zadziałać.

en: Verify New Password:
pl: Powtórnie nowe hasło:

en: View
pl: Pokaż

en: View Business Card
pl: Podgląd wizytówki

en: View Full Header
pl: Pokaż cały nagłówek

en: View Message
pl: Podgląd wiadomości

en: View Message details
pl: Podgląd szczegółów wiadomości

en: View Printable Version
pl: Zobacz wersję do wydruku

en: View Unsafe Images
pl: Podgląd niebezpiecznych obrazków

en: View message
pl: Podgląd wiadomości

en: Viewing Full Header
pl: Podgląd całego nagłówka

en: Viewing Message: %s (%s total)
pl: Wiadomość: %s (ogółem %s)

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
pl: Wiadomości: %s do %s (ogółem %s)

en: Viewing a Business Card
pl: Podgląd wizytówki

en: Viewing a text attachment
pl: Podgląd załącznika tekstowego

en: Viewing an image attachment
pl: Podgląd załącznika graficznego

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
pl: UWAGA! Filtr nagłówka powinien zawierać: &quot;Header: value&quot;

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
pl: Uwaga! Przekaż administratorowi systemu, by ustawił zmienną %s.

en: WARNING! You must enter something to search for.
pl: UWAGA! Trzeba wpisać czego szukać.

en: Warning,
pl: Uwaga,

en: Was displayed on %s
pl: Została wyświetlona na %s

en: Web Page
pl: Witryna www

en: Wed
pl: Śr

en: Wednesday
pl: Środa

en: Welsh
pl: Walijski

en: What to Scan:
pl: Co ma być skanowane:

en: When composing:
pl: W czasie tworzenia nowej wiadomości:

en: When reading:
pl: W czasie czytania:

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
pl: Który z tłumaczy powinien być użyty gdy otrzymasz list w innym języku?

en: White
pl: Biały

en: Width of Compose Window
pl: Szerokość okna nowej wiadomości

en: Width of Editor Window
pl: Szerokość okna edycyjnego

en: Width of Folder List
pl: Szerokość listy folderów

en: Width of popup window:
pl: Szerokość okienka popup:

en: Work Phone
pl: Telefon służbowy

en: Wrap Incoming Text At
pl: Zawijaj wiersze wiadomości przychodzącej po

en: Write failed
pl: Błąd zapisu

en: Write to addressbook failed
pl: Zapis do książki adresowej nie powiódł się

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Yes
pl: Tak

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
pl: Możesz zdecydować także, czy chcesz by okno tłumacza było wyświetlane, oraz gdzie będzie umieszczone.

en: You are using SquirrelMail version: %s
pl: Używasz SquirrelMail wersja: %s

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
pl: Możesz zmienić wygląd programu SquirrelMail, ustawiając kolory, język itp.

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
pl: Możesz albo skasować słownik, albo podać stare hasło. Nie można wykonać obydwu rzeczy na raz.

en: You can only edit one address at the time
pl: Można edytować tylko jeden adres na raz

en: You have %s new message | You have %s new messages
pl[0]: Masz %s nową wiadomość
pl[1]: Masz %s nowe wiadomości
pl[2]: Masz %s nowych wiadomości

en: You have been successfully signed out.
pl: Zostałeś pomyślnie wylogowany.

en: You have not filled in the "To:" field.
pl: Nie wypełniłeś pola "Do:".

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
pl: Nie wybrano folderu do usunięcia. Wybeirz odpowiedni folder.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
pl: Nie wybrano foldera do zmiany nazwy.

en: You have not selected a folder to subscribe. Please do so.
pl: Nie wybrano foldera do subskrypcji.

en: You have not selected a folder to unsubscribe. Please do so.
pl: Nie wybrano foldera do anulowania subskrypcji.

en: You must also type in your new password in the verify box.
pl: Musisz wpisać hasło także do pola weryfikacji.

en: You must be logged in to access this page.
pl: Musisz być zalogowany, by mieć dostęp do tej strony.

en: You must make a choice
pl: Musisz wybrać opcję

en: You must select a scan type.
pl: Musisz wybrać typ skanowania.

en: You must select a spam folder.
pl: Musisz wybrać folder spamu.

en: You must type in a new password.
pl: Musisz wpisać nowe hasło.

en: You must type in your current password.
pl: Musisz wprowadzić bieżące hasło.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
pl: Wymagany jest zainstalowany pakiet php4 z włączoną funkcją 'multibyte string' (opcja konfiguracji --enable-mbstring).

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
pl: Powinieneś mieć świadomość, że kodowanie użyte do przechowania Twojego hasła nie jest w pełni bezpieczne. Każdy hacker, po zapoznaniu się z kodem źródłowym tego programu będzie w stanie odszyfrować hasło. Jednak jeśli często korzystasz z POPa, zapewne wiesz, że podczas połączenia hasło przesyłane jest bez żadnego zakodowania.

en: Your Message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Your current password is not correct.
pl: Bieżące hasło nie jest właściwe.

en: Your current timezone
pl: Twoja strefa czasowa

en: Your message
pl: Twoja wiadomość

en: Your new password contains invalid characters.
pl: Hasło zawiera niewłaściwe znaki.

en: Your new password does not match the verify password.
pl: Hasło nie pokrywa się z podanym w polu weryfikacji.

en: Your new password should be %s to %s characters long.
pl: Hasło powinno mieć od %s do %s znaków długości.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
pl: Twój słownik został odkodowany i jest aktualnie przechowywany w postaci czystego tekstu.

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
pl: Twój słownik został zakodowany i jest aktualnie przechowywany w formie zaszyfrowanej.

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
pl: Twój słownik jest obecnie zaszyfrowany.

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
pl: Twój słownik nie jest obecnie zaszyfrowany.

en: Your personal dictionary was erased.
pl: Twój słownik został wyczyszczony.

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
pl: Twój słownik został wyczyszczony. Zamknij to okno i kliknij ponownie przycisk "Sprawdź pisownię" żeby rozpocząć sprawdzanie.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
pl: Twój słownik został pomyslnie przekodowany. Możesz teraz wrócić do opcji sprawdzania pisowni.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
pl: Twój słownik został pomyslnie przekodowany. Zamknij to okno i kliknij ponownie przycisk "Sprawdź pisownię" żeby rozpocząć sprawdzanie.

en: Your search failed with the following error(s)
pl: Poszukiwanie nie powiodło się z powodu następujących błędów

en: Your server options are as follows:
pl: Ustawienia twojego serwera są nastepujace:

en: abort
pl: anuluj

en: apop authentication failed
pl: uwierzytelnienie apop nie powiodło się

en: as a subfolder of
pl: jako podfolder

en: authentication failed
pl: uwierzytelnienie nie powiodło się

en: connection does not exist
pl: połączenie nie istnieje

en: connection not established
pl: nie ustanowiono połączenia

en: delete
pl: usuń

en: down
pl: w dół

en: edit
pl: edycja

en: forget
pl: anuluj (zapomnij)

en: from English
pl: z angielskiego

en: hMailServer IMAP server
pl: Serwer IMAP hMailServer

en: in
pl: w

en: in the center
pl: po środku

en: l, F j Y
pl: l F j Y

en: less
pl: mniej

en: mailbox
pl: skrzynka pocztowa

en: more
pl: więcej

en: no login ID submitted
pl: Nie podano identyfikatora użytkownika

en: none
pl: żaden

en: none installed
pl: nic nie zainstalowano

en: not available
pl: niedostępne

en: not set yet
pl: jeszcze nie ustawione

en: pixels
pl: pikseli

en: quote
pl: cytowanie

en: refresh folder list
pl: odśwież listę folderów

en: remove
pl: usuń

en: requested
pl: żądane

en: requires JavaScript to work
pl: Wymaga JavaScriptu

en: save
pl: zapisz

en: search
pl: szukaj

en: sec_remove_eng.png
pl: sec_remove_pl.png

en: see below
pl: patrz poniżej

en: sent
pl: wysłane

en: sort by email
pl: sortuj wg emaila

en: sort by info
pl: sortuj wg info

en: sort by name
pl: sortuj wg nazwy

en: sort by nickname
pl: sortuj wg nicku

en: subject
pl: temat

en: the provided bodystructure by your imap-server
pl: dostarczonej struktury przez twój serwer imap

en: to English
pl: na angielski

en: to the left
pl: na lewo

en: to the right
pl: na prawo

en: to:
pl: na:

en: unavailable
pl: niedostępny

en: unknown
pl: nieznany

en: up
pl: do góry

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
pl: vCard wersja %s nie jest wspierana. Niektore informacje moga nie zostac skonwertowane poprawnie.

en: who
pl: kto

en: with move option
pl: z opcją przeniesienia
