jpilot 0.99.8-pre3 - en to cs translation catalogue (554 entries)

en: 
    Unable to open file: %s
cs: 
    Nemohu otevřít soubor: %s

en: 
    Unable to open file: '%s': %s!
cs: 
    Nemohu otevřít soubor: '%s': %s!

en: 
    Unable to sync file: '%s': file corrupted?
cs: 
    Nemohu synchronizovat soubor: '%s': poškozený soubor?

en:  -A dump Address book.
cs:  -A vypsat Kontakty.

en:  -M dump Memos.
cs:  -M vypsat Poznámky.

en:  -P = do not load plugins.
cs:  -P = nenačítat zásuvné moduly.

en:  -b = Do a sync and then a backup, otherwise just do a sync.
cs:  -b = Synchronizovat a zazálohovat, jinak jen synchronizovat.

en:  -d = run in debug mode
cs:  -d = spustit v ladicím režimu

en:  -d displays debug info to stdout.
cs:  -d zobrazuje ladicí informace na stdout.

en:  -h = help
cs:  -h = nápověda

en:  -h displays help and exits.
cs:  -h zobrazí nápovědu a skončí.

en:  -l = loop, otherwise sync once and exit.
cs:  -l = opakovat, jinak synchronizovat jednou a skončit.

en:  -p {port} = Use this port to sync with instead of getting preferences.
cs:  -p {port} = Použít pro synchronizaci tento port místo čtení nastavení.

en:  -v = version
cs:  -v = verze

en:  -v displays version and compile options and exits.
cs:  -v zobrazí verzi a přepínače při překladu a skončí.

en:  -v displays version and exits.
cs:  -v zobrazí verzi a skončí.

en:  Blank lines between each record
cs:  Prázdné řádky mezi záznamy

en:  If PILOTPORT is not set then it defaults to /dev/pilot.
cs:  Pokud PILOTPORT není nastaven, je implicitně /dev/pilot.

en:  J-Pilot preferences are read to get port, rate, number of backups, etc.
cs:  Nastavení J-Pilot jsou čtena pro získání portu, rychlosti, počtu záloh atd.

en:  Press the HotSync button now
cs:  Teď stiskněte tlačítko HotSync

en:  Syncing on device %s
cs:  Synchronizuji se zařízením %s

en:  The PILOTPORT, and PILOTRATE env variables are used to specify
cs:  Proměnné prostředí PILOPORT a PILOTRATE se používají pro určení

en:  This User ID-->%d
cs:  Toto ID uživatele-->"%d"

en:  This Username-->"%s"
cs:  Toto jméno uživatele-->"%s"

en:  User:
cs:  Uživatel:

en:  may not be installed.
cs:  možná není nainstalován.

en:  plugin is invalid: [%s]
cs:  zásuvný modul není platný: [%s]

en:  which port to sync on, and at what speed.
cs:  na kterém portu a jakou rychlostí synchronizovat.

en: " and change the "
cs: " a změňte "

en: %D (description substitution) is disabled in this build
cs: %D (nahrazení popisu) je v tomto přeložení zakázáno

en: %D is replaced with the alarm description
cs: %D je nahrazeno popisem upozornění

en: %N (note substitution) is disabled in this build
cs: %D (nahrazení poznámky) je v tomto přeložení zakázáno

en: %N is replaced with the alarm note
cs: %N je nahrazeno poznámkou upozornění

en: %d is replaced with the alarm date
cs: %d je nahrazeno datem upozornění

en: %d of %d records
cs: %d z %d záznamů

en: %s (Creator ID '%s') is up to date, fetch skipped.
cs: %s (ID tvůrce '%s') je aktuální, stahování přeskočeno.

en: %s doesn't appear to be a directory.
    I need it to be.
cs: %s zřejmě není adresář.
    Potřebuji, aby byl.

en: %s is a directory
cs: %s je adresář

en: %s is replaced by the e-mail address
cs: %s je nahrazeno časem e-mailovou adresou

en: %s: press the hotsync button on the cradle or "kill %d"
cs: %s: stiskněte tlačítko hotsync na kolébce nebo "kill %d"

en: %s:%d Error getting app info %s
cs: %s:%d Chyba při získávání informace o aplikaci %s

en: %s:%d Error opening file: %s
cs: %s:%d Chyba při otevírání souboru: %s

en: %s:%d Error reading category info %s
cs: %s:%d Chyba při čtení informace o kategoriích %s

en: %s:%d Error reading file: %s
cs: %s:%d Chyba při čtení souboru: %s

en: %s:%d Error unpacking app info %s
cs: %s:%d Chyba při rozbalování informace o aplikaci %s

en: %s:%d Record %d, field %d: Invalid type.  Expected %d, found %d
cs: %s:%d Záznam %d, pole %d: Neplatný typ. Očekáván %d, nalezen %d

en: %t is replaced with the alarm time
cs: %t je nahrazeno časem upozornění

en: (Creator ID is '%s')...
cs: (ID tvůrce je '%s')...

en: -Unnamed-
cs: -Nepojmenovaný-

en: /File/Export
cs: /Soubor/Exportovat

en: /File/Import
cs: /Soubor/Importovat

en: /File/Preferences
cs: /Soubor/Nastavení

en: /File/Restore Handheld
cs: /Soubor/Obnovit handheld

en: /File/_Find
cs: /Soubor/_Hledat

en: /File/_Install
cs: /Soubor/_Instalovat

en: /File/_Print
cs: /Soubor/_Tisk

en: /File/_Quit
cs: /Soubor/U_končit

en: /File/sep1
cs: /Soubor/sep1

en: /File/tear
cs: /Soubor/tear

en: /Help/PayBack program
cs: /Nápověda/Program PayBack

en: /View/Addresses
cs: /Zobrazit/Kontakty

en: /View/Datebook
cs: /Zobrazit/Diář

en: /View/Memos
cs: /Zobrazit/Poznámky

en: /View/Todos
cs: /Zobrazit/Úkoly

en: /Web/Galeon
cs: /WWW/Galeon

en: /Web/GnomeUrl
cs: /WWW/GnomeUrl

en: /Web/Konqueror
cs: /WWW/Konqueror

en: /Web/Links
cs: /WWW/Links

en: /Web/Lynx
cs: /WWW/Lynx

en: /Web/Mozilla
cs: /WWW/Mozilla

en: /Web/Netscape
cs: /WWW/Netscape

en: /Web/Opera
cs: /WWW/Opera

en: /Web/W3M
cs: /WWW/W3M

en: /_File
cs: /_Soubor

en: /_Help
cs: /_Nápověda

en: /_Help/%s
cs: /_Nápověda/%s

en: /_Plugins
cs: /_Moduly

en: /_Plugins/%s
cs: /_Moduly/%s

en: /_View
cs: /_Zobrazit

en: /_Web
cs: /_WWW

en: 0 records
cs: 0 záznamů

en: 1. Choose all the applications you wish to restore.  The default is all.
cs: 1. Zavřete všechny aplikace, které chcete obnovit. Implicitně se obnovují všechny.

en: 2. Enter the User Name and User ID.
cs: 2. Zadejte jméno uživatele a ID uživatele.

en: 3. Press the OK button.
cs: 3. Stiskněte tlačítko Budiž.

en: 4th
cs: 4.

en: About %s
cs: O %s

en: Account
cs: Účet

en: Add
cs: Přidat

en: Add Record
cs: Přidat záznam

en: Address
cs: Adresa

en: Address Book
cs: Kontakty

en: Airfare
cs: Let

en: Alarm
cs: Upozornění

en: Alarm Command
cs: Příkaz pro upozornění

en: Alarms
cs: Upozornění

en: All
cs: Vše

en: All records in this category
cs: Všechny záznamy této kategorie

en: All records on desktop in %s will be moved to %s.
cs: Všechny záznamy na desktopu v %s budou přesunuty do %s.

en: Apply Changes
cs: Provést změny

en: Appointment
cs: Akce

en: Appointment Reminder
cs: Připomenutí akce

en: Appointment description text > %d, truncating to %d
cs: Popis akce > %d, zkracuji na %d

en: Ask confirmation for file installation (J-Pilot -> PDA) (default YES)
cs: Žádat o potvrzení před instalací souborů (J-Pilot -> PDA) (implicitně ANO)

en: Attendees
cs: Účastníci

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Begin On Date
cs: Začít dne

en: Belgium
cs: Belgie

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Breakfast
cs: Snídaně

en: Browse
cs: Procházet

en: Bus
cs: Autobus

en: BusinessMeals
cs: ObchodníObědy

en: Can't create directory %s
cs: Nemohu vytvořit adresář %s

en: Can't export address %d
cs: Nemohu exportovat adresu %d

en: Can't export memo %d
cs: Nemohu exportovat poznámku %d

en: Can't export todo %d
cs: Nemohu exportovat úkol %d

en: Can't get HOME environment variable
cs: Nemohu získat proměnnou prostředí HOME

en: Canada
cs: Kanada

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Sync
cs: Zrušit synchronizaci

en: CarRental
cs: PronájemAuta

en: Case Sensitive
cs: Rozlišovat velikost písmen

en: Cash
cs: Hotovost

en: Category before import was: [%s]
cs: Kategorie před importem byla: [%s]

en: Category is not legal
cs: Kategorie není platná

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Cats
cs: Kat.

en: Change
    KeyRing
    Password
cs: Změnit
    heslo
    KeyRing

en: Character Set
cs: Znaková sada

en: Check
cs: Šek

en: Check preferences->conduits
cs: Zkontrolujte nastavení->moduly

en: Check your serial port and settings
cs: Zkontrolujte svůj sériový port a nastavení

en: Clear
cs: Vymazat

en: Close
cs: Zavřít

en: Company/Name
cs: Firma/Jméno

en: Compiled with these options:
cs: Přeložen s těmito přepínači:

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Conduits
cs: Moduly

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Could not add category %s to remote.
cs: Nemohu přidat kategorii %s do vzdáleného.

en: Couldn't find empty DB file %s: %s
cs: Nemohu najít prázdný DB soubor %s: %s

en: Couldn't find record to delete
cs: Nemohu najít záznam, který odstranit

en: Couldn't open PC records file
cs: Nemohu otevřít soubor záznamů PC

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: CreditCard
cs: KreditníKarta

en: Current
cs: Aktuální

en: Daily Printout
cs: Denní sestava

en: Date
cs: Data

en: Date Due:
cs: Termín:

en: Date compiled
cs: Datum překladu

en: DateBk Tags
cs: Značky DateBk

en: DateBk support disabled in this build
cs: Podpora DateBk v tomto přeložení zakázána

en: Datebk support
cs: Podpora datebk

en: Datebook
cs: Diář

en: Datebook Categories
cs: Kategorie diáře

en: Datebook/Go to Today
cs: Diář/Jít na dnešek

en: Day
cs: Den

en: Day of week
cs: Dne v týdnu

en: Day(s)
cs: Den

en: Day:
cs: Den:

en: Days
cs: Dnů

en: Delete
cs: Odstranit

en: Deleted a %s record.
cs: Odstraněn záznam %s.

en: Deleted an %s record.
cs: Odstraněn záznam %s.

en: Deleting a %s record failed.
cs: Odstraňování záznamu %s selhalo.

en: Deleting an %s record failed.
cs: Odstraňování záznamu %s selhalo.

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Dial
cs: Vytočit

en: Dial Command
cs: Příkaz pro vytáčení

en: Dinner
cs: Večeře

en: Dismiss
cs: Zavřít

en: Do you want to overwrite file %s?
cs: Chcete přepsat soubor %s?

en: Do you want to save the changes to this record?
cs: Chcete uložit změny tohoto záznamu?

en: Do you want to save this new record?
cs: Chcete tento nový záznam uložit?

en: Doing a fast sync.
cs: Provádím rychlou synchronizaci.

en: Doing a slow sync.
cs: Provádím pomalou synchronizaci.

en: Don't tell me again!
cs: Už mi to neříkej!

en: Done
cs: Hotovo

en: Due
cs: Termín

en: Due Date
cs: Termín

en: Edit Categories
cs: Upravit kategorie

en: End On Date
cs: Skončit dne

en: End Time
cs: Čas konce

en: End on
cs: Konec

en: Enter KeyRing Password
cs: Zadejte své heslo KeyRing

en: Enter New Category
cs: Zadejte novou kategorii

en: Enter New Category Name
cs: Zadejte název nové kategorie

en: Enter PalmOS Password
cs: Vložte heslo PalmOS

en: Enter a NEW KeyRing Password
cs: Zadejte NOVÉ heslo KeyRing

en: Entertainment
cs: Zábava

en: Error
cs: Chyba

en: Error Opening File
cs: Chyba při otevírání souboru

en: Error in DateBookDB advanceUnits = %d
cs: Chyba v DateBookDB advanceUnits = %d

en: Error opening file: %s
cs: Chyba při otevírání souboru: %s

en: Error opening file: %s
cs: Chyba při otevírání souboru: %s

en: Error opening file: next_id
cs: Chyba při otevírání souboru: next_id

en: Error reading %s 5
cs: Chyba při čtení %s 5

en: Error reading PC file 1
cs: Chyba při čtení souboru PC 1

en: Error reading PC file 2
cs: Chyba při čtení souboru PC 2

en: Error reading appinfo block for %s
cs: Chyba při čtení bloku appinfo pro %s

en: Error reading file
cs: Chyba při čtení souboru

en: Error reading file: %s
cs: Chyba při čtení souboru: %s

en: Error writing PC header to file: next_id
cs: Chyba při zápisu hlavičky PC do souboru: next_id

en: Error writing next id to file: next_id
cs: Chyba při zápisu dalšího id do souboru: next_id

en: Execute this command
cs: Spustit tento příkaz

en: Exiting with status %s
cs: Končím se stavem %s

en: Expense
cs: Výdaje

en: Expense: Unknown category
cs: Výdaj: Neznámá kategorie

en: Expense: Unknown expense type
cs: Výdaj: Neznámý typ výdaje

en: Expense: Unknown payment type
cs: Výdaj: Neznámý typ platby

en: Export
cs: Exportovat

en: Export All Datebook Records
cs: Exportovat všechny záznamy diáře

en: Extension
cs: Klapka

en: Failed, unable to back up database %s
cs: Selhalo, nemohu zazálohovat databázi %s

en: Failed, unable to create file %s
cs: Selhalo, nemohu vytvořit soubor %s

en: Failed.
cs: Chyba.

en: Fetching '%s' (Creator ID '%s')...
cs: Stahuji '%s' (ID tvůrce '%s')...

en: Field
cs: Pole

en: File Browser
cs: Prohlížeč souborů

en: File doesn't appear to be address.dat format
cs: Soubor zřejmě není ve formátu address.dat

en: File doesn't appear to be datebook.dat format
cs: Soubor zřejmě není ve formátu datebook.dat

en: File doesn't appear to be memopad.dat format
cs: Soubor zřejmě není ve formátu memopad.dat

en: File doesn't appear to be todo.dat format
cs: Soubor zřejmě není ve formátu todo.dat

en: File schema is:
cs: Schéma souboru je:

en: Files to be installed
cs: Soubory, které instalovat

en: Finished
cs: Dokončeno

en: Finland
cs: Finsko

en: Font
cs: Písmo

en: Font Selection Dialog
cs: Dialog výběru písma

en: Fr
cs: Pá

en: France
cs: Francie

en: Frequency is Every
cs: Opakovat každý

en: Friday
cs: Pátek

en: GTK2 support
cs: Podpora GTK2

en: Gas
cs: Benzín

en: Generate Password
cs: Vygenerovat heslo

en: Germany
cs: Německo

en: Gifts
cs: Dárky

en: Go to the menu "
cs: Jděte do menu "

en: Hide Completed ToDos
cs: Skrýt dokončené úkoly

en: Hide ToDos not yet due
cs: Skrýt úkoly, které ještě nemají být hotovy

en: Highlight calendar days with appointments
cs: Zvýrazňovat v kalendáři dny s akcí

en: Hours
cs: Hodin

en: I can't write files in directory %s
cs: Nemohu zapisovat soubory do adresáře %s

en: I generated a new PC ID.  It is %lu
cs: Vygeneroval jsem nové ID PC. Je to %lu

en: Iceland
cs: Island

en: Ignoring all alarms.
cs: Ignoruji všechna upozornění.

en: Ignoring past alarms.
cs: Ignoruji minulá upozornění.

en: Import
cs: Importovat

en: Import All
cs: Importovat vše

en: Import File Type
cs: Typ importovaného souboru

en: Imported Memo %s
cs: Importována poznámka %s

en: Incidentals
cs: VedlejšíVýdaje

en: Incorrect, Reenter KeyRing Password
cs: Neplatné, vložte znovu své heslo KeyRing

en: Incorrect, Reenter PalmOS Password
cs: Nesprávné, vložte znovu heslo PalmOS

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Install
cs: Instalovat

en: Install %s failed
cs: Instalace %s selhala

en: Installed %s
cs: Nainstalováno %s

en: Installed Path
cs: Instalovaná cesta

en: Installing %s
cs: Instaluji %s

en: Invalid Appointment
cs: Neplatná akce

en: Invalid geometry specification: "%s"
cs: Neplatné zadání geometrie: "%s"

en: Ireland
cs: Irsko

en: It is too old to work with this version of J-Pilot.
cs: Je moc starý pro práci s touto verzí J-Pilot.

en: It should be:
cs: Mělo by být:

en: Italy
cs: Itálie

en: J-Pilot Alarm
cs: Upozornění J-Pilot

en: J-Pilot is using the GTK2 graphical toolkit. This version of the toolkit uses UTF-8 to encode characters.
    You should select a UTF-8 charset so you can see the non-ASCII characters (accents for example).
cs: J-Pilot používá grafický toolkit GTK2. Tato verze toolkit používá pro kódování znaků UTF-8.
    Měli byste zvolit znakovou sadu UTF-8, abyste mohli vidět ne-ASCII znaky (např. diakritiku).

en: Japan
cs: Japonsko

en: KeyRing: Try Syncing.
cs: KeyRing: Zkuste synchronizovat.

en: KeyRing: file %s not found.
cs: KeyRing: soubor %s nenalezen.

en: KeyRing: pack_KeyRing(): buf_size too small
cs: KeyRing: pack_KeyRing(): buf_size příliš malá

en: Last
cs: Poslední

en: Last Synced UserID-->"%d"
cs: Poslední ID uživatele synchronizace-->"%d"

en: Last Synced Username-->"%s"
cs: Jméno uživatele poslední synchronizace-->"%s"

en: Last UserID = %d
cs: Poslední ID uživatele = %d

en: Last Username = [%s]
cs: Poslední jméno uživatele = [%s]

en: Laundry
cs: Prádelna

en: Limo
cs: Limuzína

en: Lodging
cs: Nájem

en: Long date format
cs: Formát dlouhého data

en: Lunch
cs: Oběd

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Mail
cs: Pošta

en: Mail Command
cs: Příkaz pro poštu

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Manana support
cs: Podpora Mañana

en: Memo
cs: Poznámky

en: Memo Pad
cs: Poznámky

en: Memo text > 65535, truncating
cs: Text poznámky > 65535, zkracuji

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Mileage
cs: Cestovné

en: Minutes
cs: Minut

en: Mo
cs: Po

en: Monday
cs: Pondělí

en: Month
cs: Měsíc

en: Month(s)
cs: Měsíc

en: Month:
cs: Měsíc:

en: Monthly Printout
cs: Měsíční sestava

en: Monthly View
cs: Pohled na měsíc

en: Move
cs: Přesunout

en: My GTK colors file is
cs: Můj soubor barev GTK je

en: NLS support (foreign languages)
cs: Podpora NLS (cizí jazyky)

en: Name
cs: Jméno

en: Name/Company
cs: Jméno/Firma

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: New
cs: Nový

en: New Record
cs: Nový záznam

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: No
cs: Ne

en: No Date
cs: Neurčen

en: No Time
cs: Bez času

en: No date
cs: Neurčen

en: No records found
cs: Nenalezeny žádné záznamy

en: None
cs: Nic

en: Norway
cs: Norsko

en: Not loading plugins.
cs: Nenačítám zásuvné moduly.

en: Note
cs: Poznámka

en: Number of backups to be archived
cs: Počet záloh, které archivovat

en: OK
cs: Budiž

en: OK
cs: Budiž

en: One record
cs: Jeden záznam

en: One record per page
cs: Jeden záznam na stránku

en: Open alarm windows for appointment reminders
cs: Otevírat okna s upozorněním pro připomínání akcí

en: Open failed on plugin [%s]
     error [%s]
cs: Otevření selhalo u zásuvného modulu [%s]
     chyba [%s]

en: Other
cs: Jiné

en: Out of memory
cs: Nedostatek paměti

en: Overwrite File?
cs: Přepsat soubor?

en: P.R.C.
cs: Čínská lidová republika

en: PC ID is 0.
cs: ID PC je 0

en: PC file corrupt?
cs: Poškozený soubor na PC?

en: Palm Password
cs: Heslo Palmu

en: Paper Size
cs: Velikost papíru

en: Parking
cs: Parkovné

en: Past Appointment
cs: Minulá akce

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Dialer
cs: Vytáčeč telefonu

en: Phone number:
cs: Telefonní číslo:

en: Plugin support
cs: Podpora zásuvných modulů

en: Plugin:[%s]
cs: Zásuvný modul:[%s]

en: Postage
cs: Poštovné

en: Postponed Appointment
cs: Odložená akce

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Prepaid
cs: Předplatné

en: Print
cs: Tisk

en: Print Command (e.g. lpr, or cat > file.ps)
cs: Tiskový příkaz (např. lpr nebo cat > soubor.ps)

en: Print Options
cs: Možnosti tisku

en: Print all records
cs: Vytisknout všechny záznamy

en: Priority out of range
cs: Priorita mimo rozsah

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Private
cs: Soukromé

en: Private record support
cs: Podpora soukromých záznamů

en: Question?
cs: Otázka?

en: Quick View
cs: Náhled

en: Record Completion Date
cs: Zaznamenat datum dokončení

en: Record was marked as private
cs: Záznam byl označen jako soukromý

en: Record was not marked as private
cs: Záznam nebyl označen jako soukromý

en: Record will be put in category [%s]
cs: Záznam bude umístěn do kategorie [%s]

en: Remind me
cs: Připomenout mi

en: Remove
cs: Odstranit

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Repeat by:
cs: Opakovat podle:

en: Repeat on Days:
cs: Opakovat ve dnech:

en: Restore Handheld
cs: Obnovit handheld

en: Sa
cs: So

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save Changed Record?
cs: Uložit změněný záznam?

en: Save New Record?
cs: Uložit nový záznam?

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Search
cs: Hledat

en: Search for:
cs: Hledat:

en: Select records to be exported
cs: Vyberte záznamy, které exportovat

en: Serial Port (/dev/ttyS0, /dev/pilot)
cs: Sériový port (/dev/ttyS0, /dev/pilot)

en: Serial Rate (Does not affect USB)
cs: Rychlost přenosu (nemá vliv na USB)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Short date format
cs: Formát krátkého data

en: Show
    In List
cs: Zobrazovat
    v seznamu

en: Show ToDos
cs: Zobrazit úkoly

en: Show deleted records (default NO)
cs: Zobrazovat odstraněné záznamy (implicitně NE)

en: Show modified deleted records (default NO)
cs: Zobrazovat změněné odstraněné záznamy (implicitně NE)

en: Show popup tooltips (default YES)
cs: Zobrazovat vyskakovací tipy (implicitně ANO)

en: Singapore
cs: Singapur

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Skipping %s (Creator ID '%s')
cs: Přeskakuji %s (ID tvůrce '%s')

en: Snack
cs: Občerstvení

en: Spain
cs: Španělsko

en: Start Time
cs: Čas začátku

en: Starts on
cs: Začíná

en: Su
cs: Ne

en: Subway
cs: Metro

en: Sunday
cs: Neděle

en: Supplies
cs: Zásoby

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Sync %s (%s)
cs: Synchronizovat %s (%s)

en: Sync Anyway
cs: Přesto synchronizovat

en: Sync Manana
cs: Synchronizovat Mañana

en: Sync Problem
cs: Problém při synchronizaci

en: Sync address
cs: Synchronizovat kontakty

en: Sync canceled
cs: Synchronizace přerušena

en: Sync datebook
cs: Synchronizovat diář

en: Sync memo
cs: Synchronizovat poznámky

en: Sync memo32 (pedit32)
cs: Synchronizovat memo32 (pedit32)

en: Sync todo
cs: Synchronizovat úkoly

en: Sync your palm to the desktop
    and then do a backup
cs: Synchronizovat palm s desktopem
    a pak provést zálohu

en: Sync your palm to the desktop   Ctrl-Y
cs: Synchronizovat váš palm s desktopem   Ctrl-Y

en: Syncing %s
cs: Synchronizuji %s

en: Taiwan
cs: Tchaj-wan

en: Task
cs: Úkol

en: Telephone
cs: Telefon

en: Th
cs: Čt

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Thank you for using J-Pilot.
cs: Děkujeme vám za použití J-Pilot.

en: The End Date of this appointment
    is before the start date.
cs: Koncové datum této akce
    je před počátečním datem

en: The category %s can't be used more than once
cs: Kategorii %s nelze použít více než jednou

en: The first day of the week is
cs: První den týdne je

en: The maximum number of categories (16) are already used
cs: Již se používá maximální počet kategorií (16)

en: There are %d records in %s.
    Do you want to move them to %s, or delete them?
cs: V %2$s je %1$d záznamů.
    Chcete je přesunout do %3$s nebo odstranit?

en: There is no export support for this conduit.
cs: Tento modul nepodporuje export.

en: There is no import support for this conduit.
cs: Tento modul nepodporuje import.

en: There is no print support for this conduit.
cs: Tento modul nepodporuje tisk.

en: This Event has no particular time
cs: Tato akce nemá přiřazen čas.

en: This PC = %lu
cs: Toto PC = %lu

en: This appointment can either
    repeat on the 4th %s
    of the month, or on the last
    %s of the month.
    Which do you want?
cs: Tato akce se může
    opakovat buď čtvrtou %s
    měsíce, nebo poslední
    %s měsíce.
    Co chcete?

en: This event will not repeat
cs: Tato akce se neopakuje

en: This is a repeating event.
    Do you want to apply these
    changes to just the CURRENT
    event, or ALL of the
    occurrences of this event?
cs: Toto je opakující se událost.
    Chcete aplikovat změny pouze
    na AKTUÁLNÍ událost nebo na
    VŠECHNY výskyty této události?

en: This palm doesn't have the same user name
    or user ID as the one that was synced the
    last time.  Syncing could have unwanted effects.
    Read the user manual if you are uncertain.
cs: Tento palm nemá stejné jméno uživatele nebo
    ID uživatele jako ten, který byl synchronizován
    minule. Synchronizace může mít nežádoucí důsledky.
    Pokud si nejste jisti, přečtěte si příručku uživatele.

en: This plugin is version (%d.%d).
cs: Tento zásuvný modul má verzi (%d.%d).

en: This record is already deleted.
    It is scheduled to be deleted from the Palm on the next sync.
cs: Tento záznam již byl odstraněn.
    Bude z Palmu odstraněn při příští synchronizaci.

en: This record is deleted.
    Undelete it or copy it to make changes.
cs: Tento záznam je odstraněn.
    Pro provádění změn jej obnovte nebo zkopírujte.

en: This will overwrite data that is currently on the handheld.
cs: To přepíše data, která momentálně jsou v handheldu.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Time
cs: Čas

en: Time format
cs: Formát času

en: Tips
cs: Spropitné

en: To change to a hidden directory type it below and hit TAB
cs: Pro přepnutí do skrytého adresáře napište jeho jméno a stiskněte TAB

en: To restore your handheld:
cs: Pro obnovení vašeho handheldu:

en: ToDo
cs: Úkoly

en: ToDo List
cs: Seznam úkolů

en: ToDo description text > %d, truncating to %d
cs: Popis úkolu > %d, zkracuji na %d

en: ToDo note text > %d, truncating to %d
cs: Poznámka úkolu > %d, zkracuji na %d

en: Today
cs: Dnešek

en: Today is %%A, %s %s
cs: Dnes je %%A, %s %s

en: Today is %A, %x %X
cs: Dnes je %A, %x %X

en: Tolls
cs: Poplatky

en: Too many categories on remote.
cs: Příliš mnoho kategorií na vzdáleném.

en: Train
cs: Vlak

en: Tu
cs: Út

en: Tuesday
cs: Úterý

en: USB support
cs: Podpora USB

en: Unable to open %s%s file
cs: Nemohu otevřít soubor %s%s

en: Unable to open %s.alarms file
cs: Nemohu otevřít soubor %s.alarms

en: Unable to open PC records file
cs: Nemohu otevřít soubor záznamů PC

en: Unable to open file: %s
cs: Nemohu otevřít soubor: %s

en: Unable to open file: %s%s
cs: Nemohu otevřít soubor: %s%s

en: Unable to open log file
cs: Nemohu otevřít soubor záznamu

en: Unable to open log file, giving up.
cs: Nemohu otevřít soubor záznamu, vzdávám to.

en: Unable to open pipe
cs: Nemohu otevřít rouru

en: Unable to read home dir
cs: Nemohu číst domovský adresář

en: Undelete
cs: Obnovit

en: Unfiled
cs: Nezařazeno

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Unknown PC header version = %d
cs: Neznámá verze hlavičky PC = %d

en: Unknown command from sync process
cs: Neznámý příkaz od procesu synchronizace

en: Unknown export type
cs: Neznámý typ exportu

en: Unknown export type
cs: Neznámý typ exportu

en: Unknown format, file has wrong schema
cs: Neznámý formát, soubor má špatné schéma

en: Unknown header version %d
cs: Neznámá verze hlavičky %d

en: Unknown repeatType (%d) found in DatebookDB
cs: Neznámý repeatType (%d) nalezen v DatebookDB

en: Unknown repeatType found in DatebookDB
cs: Neznámý repeatType nalezen v DatebookDB

en: Use Ctrl and Shift Keys
cs: Použijte klávesy Ctrl a Shift

en: Use DateBk note tags
cs: Používat značky poznámek DateBk

en: Use J-OS (Not Japanese PalmOS:WorkPad/CLIE)
cs: Používat J-OS (Ne japonský PalmOS:WorkPad/CLIE)

en: Use Manana database
cs: Použít databázi Mañana

en: Use Memo32 (pedit32)
cs: Používat Memo32 (pedit32)

en: Use default number of days due
cs: Použít implicitní počet zbývajících dnů

en: User ID
cs: ID uživatele

en: User ID is %d
cs: ID uživatele je %d

en: User Name
cs: Jméno uživatele

en: Username = [%s]
cs: Jméno uživatele = [%s]

en: Username is "%s"
cs: Jméno uživatele je "%s"

en: View appointments by month
cs: Zobrazit akce po měsících

en: View appointments by week
cs: Zobrazit akce po týdnech

en: W
cs: T

en: WARNING: executing arbitrary shell commands can be dangerous!!!
cs: VAROVÁNÍ: provádění libovolných příkazů shellu může být nebezpečné!!!

en: We
cs: St

en: Wednesday
cs: Středa

en: Week
cs: Týden

en: Week(s)
cs: Týden

en: Weekly Printout
cs: Týdenní sestava

en: Weekly View
cs: Pohled na týden

en: While reading %s%s line 1:[%s]
cs: Při čtení %s%s řádek 1:[%s]

en: Writing a %s record failed.
cs: Zápis záznamu %s selhal.

en: Writing an %s record failed.
cs: Zápis záznamu %s selhal.

en: Wrong Version
cs: Špatná verze

en: Wrote a %s record.
cs: Zapsán záznam %s.

en: Wrote an %s record.
cs: Zapsal jsem záznam %s.

en: Year
cs: Rok

en: Year(s)
cs: Rok

en: Year:
cs: Rok:

en: Yes
cs: Ano

en: You can not have a weekly repeating appointment that doesn't repeat on any day of the week.
cs: Nemůžete mít týdně opakovanou akci, která se neopakuje v žádném dnu v týdnu.

en: You can't delete category %s.
cs: Nemůžete odstranit kategorii %s.

en: You can't edit category %s.
cs: Nemůžete upravovat kategorii %s.

en: You can't modify a record that is deleted
cs: Nemůžete upravit záznam, který byl odstraněn

en: You cannot have an appointment that repeats every %d %s(s)
cs: Nemůžete mít akci, která se opakuje každých %d %s

en: You must select a category to delete
cs: Musíte vybrat kategorii, kterou odstranit

en: You must select a category to rename
cs: Musíte vybrat kategorii kterou přejmenovat

en: Your HOME environment variable is too long for me
cs: Vaše proměnná prostředí HOME je na mě moc dlouhá

en: account:
cs: účet:

en: address
cs: Kontakty

en: calendar:week_start:0
cs: calendar:week_start:1

en: category name
cs: název kategorie

en: datebook
cs: diář

en: day
cs: den

en: debug
cs: ladění

en: disk: number of records = %d
cs: disk: počet záznamů = %d

en: dlp_DeleteRecord failed
    This could be because the record was already deleted on the Palm
cs: dlp_DeleteRecord selhalo
    To je možná protože záznam již byl na Palmu odstraněn

en: error
cs: chyba

en: executing command = [%s]
cs: spouštím příkaz = [%s]

en: field count != %d, unknown format
cs: počet polí != %d, neznámý formát

en: fields per row count != %d, unknown format
cs: počet polí na řádku != %d, neznámý formát

en: fseek failed - fatal error
cs: fseek selhal - fatální chyba

en: infinite loop
cs: nekonečná smyčka

en: infinite loop, breaking
cs: nekonečná smyčka, přerušuji

en: invalid state file %s line %d
cs: neplatný stav soubor %s řádek %d

en: lock failed
cs: zamčení selhalo

en: memo
cs: poznámky

en: month
cs: měsíc

en: name:
cs: jméno:

en: no
cs: ne

en: none
cs: nic

en: number of records = %d
cs: počet záznamů = %d

en: open lock file failed
cs: otevření souboru zámku selhalo

en: palm: number of records = %d
cs: palm: počet záznamů = %d

en: password:
cs: heslo:

en: pilot-link version
cs: verze pilot-link

en: plugin ?
cs: zásuvný modul ?

en: read of file terminated
cs: čtení souboru přerušeno

en: rename failed
cs: přejmenování selhalo

en: sync file is locked by pid %d
cs: soubor synchronizace je zamčen pid %d

en: sync is locked by pid %d
cs: synchronizace je zamčena pid %d

en: todo
cs: úkoly

en: unknown type =
cs: neznámý typ =

en: unlock failed
cs: odemčení selhalo

en: userID = %d
cs: ID uživatele = %d

en: week
cs: týden

en: year
cs: rok

en: yes
cs: ano
